8 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Опіка над родичем: що треба знати про пансіонати для людей похилого віку

Опіка над родичем: що треба знати про пансіонати для людей похилого віку

  • 12 червня, 2021 22:28
У світі стає все більше будинків для пенсіонерів, і вони користуються великою популярністю. Які з них найкращі та як вибрати надійний заклад для літньої людини, яка потребує цілодобової медичної допомоги?

Обрати пансіонат для людей похилого віку непросто, адже хоча таких закладів з кожним роком стає все більше, не всі вони виглядають привабливо, а деякі з них дуже дорогі. То як обрати хороший заклад для близької людини?

Інтернет-дослідження

Будинки для людей похилого віку доволі часто ведуть власні веб - сайти з фотографіями, пропозиціями або інформацією о витратах на проживання. Для початку можна провести кілька попередніх досліджень в Інтернеті, переглянувши окремі описи закладів. Варто також поглянути на веб - сайти, які збирають та перевіряють контактні дані окремих будинків для людей похилого віку. Після пошуку в Інтернеті можна відібрати кілька, які найбільше зацікавили, і відвідати кожний з них, щоб поговорити безпосередньо з директором певного закладу.

Відвідування закладу

Перебуваючи в закладі, слід поговорити не лише з працівниками, а й з мешканцями закладу, адже їх думки будуть ключовими для прийняття рішення. Іноді висока ціна означає не чесне існування, а розкішний інтер’єр домашньої атмосфери. Варто перевірити, чи гарантується людині похилого віку догляд: 

  • медсестер, 
  • лікарів, 
  • фізіотерапевтів, 
  • масажистів, 


чи немає в будинку для людей похилого віку архітектурних бар’єрів, які ускладнюють повсякденне життя таких людей.

Збір інформації

Вибираючи будинок для пенсіонерів, слід пам’ятати, що він повинен знаходитись неподалік від місця проживання сім’ї мешканця, щоб родичі могли якнайшвидше туди дістатись. Медичне обслуговування також є важливим елементом, оскільки не кожен будинок для людей похилого віку знайде відповідних фахівців. 

Також слід звернути увагу на їжу. Більшість будинків для людей похилого віку мають власні кухні, де готуються всі страви. Якщо пацієнт страждає на цукровий діабет або інше захворювання, яке вимагає для нього правильного харчування — слід запитати, чи пропонує установа консультації дієтолога.

Також потрібно з’ясувати, скільки людей проживає в одній кімнаті, яке основне обладнання приміщення та чи є ванна кімната. Крім того, можна перевірити, чи опікується будинок для людей похилого віку про вільний час мешканців і чи є сад чи зона для прогулянок навколо будівлі.

Ціна — цей момент, на жаль, відлякує багатьох людей похилого віку. Рідко, коли пенсії за інвалідністю або віком достатньо для покриття витрат на перебування в будинку для людей похилого віку. Дуже часто родичі змушені платити додаткові гроші, і, як відомо, не всі можуть собі це дозволити.

Поділитись

Новини по темі: