Першим кроком при виборі відповідного підшипника є ретельний облік умов експлуатації та навколишнього середовища. Важливі навантаження, яким повинен піддаватися підшипник, швидкість, температура і мастило. Сам додаток також пред'являє ряд вимог до підшипників, які не можна ігнорувати. В основному вони стосуються довговічності механізму, виробленого шуму, швидкості, що генеруються вібрацій, точності центрування валів і стійкості до екстремальних температур.
Підшипники кочення можна класифікувати за різними критеріями. Найпопулярнішими для тіл кочення. Таким чином, ми маємо кулькові, сферичні, циліндричні й конічні роликопідшипники. Вони доступні в різних варіантах, наприклад, як похилі, поворотні, однорядні, дворядні, багаторядні, самовстановлювальні й подібні. Кожен тип підшипника має дещо різні параметри, тому необхідно ретельно проаналізувати всі їхні властивості. Вибираємо варіант, найбільш сумісний з нашим додатком. Наступним кроком буде вибір відповідного розміру.
Ми можемо зробити це з урахуванням статичного навантаження або номінального ресурсу підшипника.
- статичне навантаження - залишкова деформація контактної поверхні. Це ідеальний метод для підшипників, які будуть працювати в складних умовах;
- номінальний ресурс - втома контактної поверхні. Ідеальний метод для підшипників, які будуть працювати в нормальних умовах.
Комерційна фірма "УкрЗахідпостач" - це компанія, яка постачає і виконує технічний сервіс на ринку України вже понад 10 років. Пропонують гнучку систему знижок і різні схеми оплати, сервісну підтримку і доставлення продукції.
На сайті компанії ви можете купити підшипники гуртом і в роздріб з доставленням в усі регіони України. У каталогах, представлених на сайті, пропонується зручний пошук і підбір необхідних деталей по їх ГОСТу або по номеру.
Ви також можете порівняти ціни на підшипники в Україні в інших інтернет-магазинах на сайті https://uzp.net.ua/pidshypnyky/ і переконатися, що саме у них оптимальне співвідношення ціни і якості.