13 серпня, 2022
Ми в соцмережах

10 правил при покупці вінілового програвача

 • 3 червня, 2021 19:22

Купівля вінілового програвача це відповідальний і хвилюючий момент. У пристроях цього типу важливо все, адже вініловий програвач повинен не тільки якісно програвати музику, але і доставляти естетичне задоволення. Крім того, при виборі програвача для вінілу важливо, щоб ви орієнтувалися на свій досвід користування подібними пристроями. Якщо ви ніколи не користувалися подібними програвачами – слід підбирати модель, орієнтовану на новачків.

Як вибрати вініловий програвач

Для того, щоб вибрати максимально відповідний вініловий програвач для ваших умінь та потреб, ми зібрали топ-10 правил, орієнтуючись на які ви можете зробити правильний вибір. Топ правил по підбору програвача виглядає наступним чином:

 • Не варто економити на якості

Попри те, що вінілові програвачі були придумані вже давно – їх вартість часто прямо пропорційна якості. Якщо ви новачок – не варто дивитися в бік преміум сегмента, але покупка найдоступнішого вінілового програвача може обернутися для вас розчаруванням в пристроях через похибки виробників.

60a68fab325bc.jpg

 • Не завжди старе – дешевше нового

Якщо вам потрібен ультрабюджетний сегмент – то розумніше буде звернути увагу на нові програвачі, представлені в магазині. За якісними екземплярами минулого століття постійно полюють колекціонери, що дуже відчутно позначається на їх вартості.

 • Зверніть увагу на головку звукознімача

Якщо куплений вами програвач розташувався в середньому або преміум сегменті – то вам хвилюватися не варто. Якщо ж ви шукаєте програвач для новачків, і хочете зрозуміти – наскільки вам потрібен такий пристрій – при покупці обов'язково зверніть увагу на головку звукознімача. Надалі вам швидше за все захочеться її замінити, тому купуючи пристрій вибирайте програвачі з можливістю замінити картридж.

60a68fb821811.jpg

 • Обираючи програвач — орієнтуйтеся на наявну систему

Від покупки вінілового програвача преміум сегмента не буде ніякого толку, якщо інша апаратура вашого майбутнього комплекту — придбана в середньому сегменті. Для того, щоб домогтися ідеального балансу – орієнтуйтеся на вже наявну апаратуру при виборі програвача.

 • Звертайтеся до професіоналів

Покупка програвача в магазині, не орієнтованому на аудіотехніку — може зрештою засмутити вас низькою якістю пристрою.

 • Пам'ятайте про фонокорректор

На ринку присутні моделі з вбудованим фонокорректором, орієнтованим на новачків. Якщо ви вже мали досвід з програвачами такого типу – вибирайте модель не орієнтуючись на вбудований фонокорректор.

60a68fbf1273e.jpg

 • Купуйте виключно якісні дроти для передачі сигналу

Задумайтеся над покупкою платівок разом з програвачем, щоб відразу після покупки мати можливість насолоджуватися чарівним аналоговим звучанням.

 • При покупці дорогого та якісного апарату — подбайте про покупку спеціальної стійки, здатної глушити вібрацію, так ви зможете поліпшити якість відтворюваної музики та позбудетеся перешкод.
 • Обирайте моделі перевірені часом
 • Звертайтеся до товарів відомих компаній

Якщо вам важко з вибором програвача, зверніться до фахівців. Отримати професійну консультацію щодо вибору програвача ви можете відвідавши один з шоурумів Soundmag в Києві або Дніпрі.

Поділитись

Новини по темі: