8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Стільниці зі штучного каменю: в чому секрет їх популярності

  • 3 червня, 2021 17:25

Стільниця – найважливіша частина кухонного гарнітура, це робоча зона господині та вона повинна бути красивою, зручною і стійкою до будь-яких впливів. Всіма цими якостями володіють поверхня зі штучного каменю.

Поверхні зі штучного каменю

Агломератної стільниці не менше ніж на 90% складаються з натурального каменю. До складу агломерату може входити кварцова, гранітна або мармурова крихта. Склад каменю робить ідеальним матеріалом для виготовлення кухонних поверхонь. Коли вам потрібна столєшня ціна може здатися досить високою, але це цілком виправдано тривалим терміном експлуатації. Вона не втратить первозданний вигляд навіть через десятиліття.

Кам'яні стільниці являють собою цільні конструкції без швів. Винятками стають тільки самі габаритні об'єкти довжиною від трьох метрів. До складу штучного каменю входить фарбувальний пігмент, який здатний перетворити її в стильний предмет інтер'єру. Через те, що він рівномірно забарвлений по всій товщині, то йому не страшні сонячні промені. Навіть після багаторічного використання при яскравому природному освітленні стільниця не вигорить.

Подряпини та відколи на кам'яній поверхні – явище абсолютно нетипове. У всякому разі пошкодити поверхню штучного каменю дуже складно. Але якщо неприємність все ж сталася, ви можете відшліфувати її самостійно.

Переваги поверхонь зі штучного каменю

Робота по формуванню майбутньої стільниці проводиться з розігрітим до дуже високих температур штучним каменем. Досвідчений фахівець може надати заготівлі будь-яку форму. Однак різноманітністю вибір не обмежується. Можна замовити виріб з нанесеним на поверхню малюнком, переходом кольору або виріб, котрий буде об'єднаний в одну конструкцію з підвіконням, це дуже зручно і практично. Такий прийом часто використовують дизайнери в приміщеннях невеликої площі.

Особливості поверхонь зі штучного каменю

Розглядаючи покупку поверхні зі штучного каменю, необхідно враховувати дуже важливу особливість матеріалу – велику вагу. Готовий виріб буде важити дуже багато, тому з його транспортуванням і установкою впораються тільки професіонали.

Крім того, від ваги вироби будуть залежати конструктивні особливості несучої конструкції та матеріалів для її виготовлення.

Кухонний гарнітур з кам'яною стільницею з кварциту – стильний і довговічний елемент інтер'єру, який прослужить багато років і назавжди залишиться прикрасою кухні.

Поділитись

Новини по темі: