8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Відтягувати візит до лікаря не варто! Про лікування геморою

  • 28 травня, 2021 20:12
Ми не звикли говорити відкрито про «незручні» проблеми, проте це не говорить про їх відсутність. З гемороєм або анальними тріщинами протягом життя стикається чималий відсоток людей, проте через замовчування, ця хвороба прогресує та приносить значний дискомфорт. До лікаря у таких випадках звертаються вкрай рідко, адже соромляться повідомити про проблему. Проте, коли постає питання здоров’я – сором’язливість та страх – останнє, що варто відчувати.

Геромой виникає через низку причин: сидячий, малорухомий спосіб життя, спадковість, тривале натужування та зниження тонусу м’язів малого таза. Крім того, не варто ігнорувати такий чинник, як стрес. Він теж часто є причиною таких проблем. Важливо не ігнорувати цю проблему, а звернутися до перевірених спеціалістів, які проведуть обстеження та назначать дієве лікування цієї хвороби.

Медичний центр «Родина» https://rodyna-medical.com.ua/project/proktologiya-u-lvovi/ спеціалізується на лікуванні різних хвороб. Перевірені лікарі-проктологи допоможуть якісно впоратися з гемороєм та супутніми проблемами, підберуть ефективне лікування та ретельний огляд. Це. Допоможе покращити загальний стан здоров’я та уникнути серйозних проблем в майбутньому. 

Симптоматика геморою: як виявити хворобу?

Важливо ретельно слідкувати за своїм здоров’ям. Ось перелік симптомів, які сигналізують про наявність проблеми і необхідність звернутися до лікаря-проктолога:
  • Неприємні відчуття в області анального отвору: болі, печіння, свербіж;
  • Випадіння вузлів;
  • Кровотеча або гній на анальному отворі;
  • Слив, кров та гній у калі;
  • Нетримання газів;
  • Нестабільний кал: рідкий чи закреп;
  • Запалення анусу;
  • Часті позиви в туалет.

Якщо ви помітили за собою таку симптоматику, необхідно терміново звернутися до лікаря-проктолога, аби не затягувати лікування, а одразу почати працювати над розв'язанням проблем. Лікар може призначити лікування на ранніх стадіях розвитку геморою (найчастіше це свічки, таблетки), або ж оперативне чи лазерне втручання, у випадку, якщо геморой вже доволі розвинутий і вузли знаходяться ззовні. 

Порада: як обрати лікаря-проктолога?

Важливо ретельно обирати спеціаліста, котрий пропонує лікування геморою та анальних тріщин. Таким лікар має бути фахівцем своєї справи, підходити до лікування професіонально. Важливою складовою є те, що такий лікар повинен створити комфортні умови лікування, коли пацієнт не соромиться і не боїться. Це дуже важливо, і впливає на результат лікування. Обирайте клініку уважно, звертаючи увагу на відгуки про лікарів та на репутацію закладу.
Поділитись

Новини по темі: