10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості виготовлення гранітних пам'ятників

  • 12 травня, 2021 16:07
При створенні пам'ятників з натурального каменю перевага найчастіше віддається граніту. І це не дивно. Адже дана сировина є одним з найміцніших і довговічних. Якісні гранітні пам'ятники ціни яких влаштує кожного, здатні зберегтися в первозданному вигляді протягом декількох століть. На них не вплине ні сонце, ні дощ, на вітер, ні мороз. Стійкі подібні вироби та до механічних пошкоджень.

Особливості виготовлення гранітних пам'ятників.

За допомогою шліфування, термообробки, ультразвуку і піскоструминної обробки формуються написи, вензелі, орнаменти на поверхні пам'ятника, наносяться метрики та дані про народження і смерть.

За допомогою ручної обробки й різання поверхня пам'ятника може бути оформлена гравіюванням і фігурними елементами. Поряд з пам'ятниками на могилу ви можете купити надгробні плити, плитку, постаменти та елементи екстер'єру, включаючи гранітні огорожі. Для вас виконується весь цикл робіт: від створення пам'ятника на могилу за вашим ескізом до підсобних робіт з демонтажу пам'ятників, реставрації, безкоштовної ретуші фотографій на пам'ятник і установки нових фото на обеліск. Для збереження пам'ятників наноситься спеціальне покриття антидощ, яке продовжує термін існування самої стели та нанесених на ній фотозображень і написів.

Майстри компанії чуйно та уважно прислухаються до ваших побажань, допоможуть вам підібрати гранітні пам'ятники на могилу, купити які ви можете на виплату, Тобто внести оплату вже після виготовлення пам'ятника на могилу за вашими ескізами.

Ви зможете купити пам'ятники на могилу ексклюзивної форми або вибрати стандартні рішення: класичні гранітні пам'ятники на могилу на двох, поліровані з однієї або двох сторін плити, вертикальні та горизонтальні пам'ятники. Для обробки граніту використовуються передові технології, які дозволяють передати природний рельєф кам'яної плити, відколи, шорсткість або сформувати ідеально рівну глянсову поверхню.

Переваги установки гранітних пам'ятників.

На сьогодні величезна кількість людей при необхідності віддають свою перевагу установці гранітних пам'ятників. Такому вибору сприяють наступні переваги:
  • висока міцність;
  • велика щільність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • відсутність необхідності в спеціальному догляді;
  • стійкість перед агресивними факторами зовнішнього середовища;
  • довговічність.

Надгробні пам'ятники - це конструкції, покликані увічнити пам'ять про померлих. Тому матеріалами, які використовуються для їх виготовлення, завжди приділяється особлива увага. Виробники стежать за тим, щоб готова конструкція не тільки була витонченою, естетичною, але і могла виконувати свої функції при несприятливих погодних умовах: в сильні морози, спеку, зливові дощі, посуху, шквалисті вітри та снігопади. Саме тому багато хто з них віддають перевагу граніту – міцному каменю, Вироби з якого здатні зберігати свої властивості протягом століть.
Поділитись

Новини по темі: