11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості та переваги штор плісе

  • 10 травня, 2021 11:05
У сучасному світі колосальним попитом користуються вишукані, надійні й легкі в догляді штори-плісе (жалюзі-плісе). Оригінальні плісе на вікна здатні урізноманітнити інтер'єр і створити комфортну атмосферу в будинку. Жалюзі - плісе, поєднуючи в собі переваги класичних жалюзі й рулонних штор, ідеально справляються з двома завданнями – захистом від сонця і від сторонніх очей.

Особливості штор плісе

Штори плісе мають можливість відкривання і закривання системи у двох напрямках. За допомогою плісированих штор можна закривати вікно декількома способами: повністю, тільки верхню половину стулки, тільки нижню частину вікна або тільки ту частину стулки, де це необхідно.

Більшість тканин для системи штор плісе мають сітловідбивальне покриття, нанесене на зворотному боці тканини, яка забезпечує відбиття сонячних променів. Дана особливість дозволяє зменшити нагрів приміщення, допомагаючи зберігати комфорт.

Конструкція штор плісе передбачає три види установки, які дозволяють забезпечити монтаж сонцезахисної системи на стулки будь-якого типу. При глибині штапика більше 15 мм рекомендується використовувати тип кріплення в штапик, якщо глибина штапика вашого вікна менш як 15 мм то необхідно використовувати кріплення на Кутові кронштейни. Для поворотно-відкидних стулок можна використовувати установку без свердління на накидні кронштейни.

Переваги штор плісе

На сьогодні величезна кількість людей при впорядкуванні будинку віддають свою перевагу шторам Плісе. Такому вибору сприяють наступні переваги:
  • Декоративне оформлення вікон нестандартної-трапецієподібної, трикутної, напівкруглої форми.
  • Підйом полотен знизу вгору, що значимо для приміщень, розташованих на нижніх поверхах.
  • Допускається прання в міру забруднення, причому характерна зжатість матеріалу зберігається. Зручно при монтажі на вікнах кухні, балкона, веранди, мансарди, де шторки швидко забруднюються.
  • В процесі складання полотно стискається в найтоншу смужку, яка легко укладається під карнизом.
  • Можливість комбінування тканин просвічуються і щільної структури дозволяє змінювати природну освітленість в приміщенні.
  • Користувачі можуть замовити управління за допомогою пульта для механізму на електроприводі, вручну за допомогою підтягування шнурків, ланцюжків, важків.


Як правило, Плісе розглядають зараз в якості альтернативи більш звичним жалюзі. Плісировані штори зараз сприймаються як більш оригінальний варіант оформлення віконного отвору, і це можна пояснити не тільки своєрідним «ефектом новизни» – вони відрізняються дійсно дуже цікавим зовнішнім виглядом. Плісе по-справжньому універсальні-не складе особливих труднощів підібрати з широкого асортименту тканин відповідний декор для сучасних інтер'єрів. Також варто відзначити, що змонтувати Плісе можна в будь-якому приміщенні.

Поділитись

Новини по темі: