8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Комбікорм для бройлерів: особливості використання

  • 8 травня, 2021 21:04
Корм для свійських птахів - надзвичайно важливий продукт, який повинен містити необхідну кількість білків, вітамінів і мінералів. Це необхідно для збалансованого харчування курчат і бройлерів, щоб забезпечити їх повноцінне зростання. Кращий варіант, що забезпечує потрібну кількість поживних речовин, - комбікорм. Щоб курчата бройлерних порід та інших, служили своєму призначенню, їм необхідний грамотний догляд і ретельно підібраний раціон. 

Корм для бройлерів, при вирощуванні, ретельно балансується, приділяється особлива увага догляду та годуванню. І те, і інше має бути скоригована з першого дня, коли курчата знаходяться на фермі, оскільки затримки часто призводять, якщо не до смерті, то до ослаблення та затримки росту і хвороб поголів'я. У першому випадку бройлерні приміщення мають бути захищенні від зовнішніх погодних умов, а ґрунт повинен бути теплий і сухий. У якості підстилки найзручніше використовувати тирсу, попередньо добре просушену. Ви можете використовувати інші матеріали, щоб підлога завжди була сухою, чистою і пухкою.

Комбікорм - це гранульована кормова суміш, яку промислово виробляють на підприємстві відповідного профілю. У тому випадку, якщо кормова суміш також виробляється промисловим способом, вона не відрізняється від комбікормів, це один і той же продукт з різними назвами.

Враховуються основні компоненти комбікорму:

  • ячмінь, пшениця;
  • кукурудза;
  • кормова крейда;
  • макуха соняшникова, шрот соєвий;
  • вітамінно-мінеральні комплекси.

Виробник Ефективна Відгодівля Тварин Захід гарантує відмінну якість початкового і кінцевого кормів, а також ціни на корми для бройлерів. У них працюють найкращі фахівці, які розробляють збалансовані формули добавок для повноцінного харчування птиці. В інтернет-магазині evt-west.com.ua ви можете купити комбікорм для птиці хорошої якості за доступними цінами.

У перші тижні перебування пташенят у дворі їх годують вологою кашею на основі варених яєць, пшона, вівсянки та пшениці, які становлять трохи більш половини від загальної кількості кормів. З 3-тижневого віку в меню включають варену картоплю і замінюють не більше п'ятої частини зерна. Не можна забувати, що білкові корми, які сприяють активному росту м'язової та кісткової маси.

Для цього птахам дають сир, кисле молоко та інші кисломолочні продукти. Рибне, м'ясо-кісткове борошно стає джерелом тваринного білка з 10-денного віку. Ці продукти потрібно спочатку давати по 5-7 грамів в день на одну птицю, а потім збільшувати споживання удвічі.
Поділитись

Новини по темі: