18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Переваги інфрачервоної теплої підлоги

  • 5 травня, 2021 10:06
Ще кілька років тому, говорячи про теплу підлогу, в голові уявлялась громіздка конструкція з труб або кабелів. Щоб укласти її, необхідно було обов'язково проводити бетонні роботи. Сьогодні, завдяки спеціальним інфрачервоним плівковим нагрівачам, є можливість зробити теплу підлогу у будь-якій кімнаті всього за кілька хвилин. Якщо почитати інформацію інфрачервона тепла підлога відгуки, ви можете знайти багато корисного, та бути впевнені в надійності всієї системи.

Завдяки швидкому монтажу, популярність даного сучасного матеріалу дуже швидко зростає. Проте, навколо нього ходить дуже багато різних розмов, часом суперечливих.

Особливості та переваги плівкового теплої підлоги

Попри те, що плівкові покриття для обігріву підлоги багато хто вважає не ідеальними, насправді вони мають масу переваг і переваг. Тому за деякими критеріями значно виграють інші варіанти утеплення:

  • є можливість опалювати тільки окремі зони, а не всю площу, що значно економить електроенергію;
  • інфрачервоні підлоги призначені для утеплення в житлових приміщеннях, через те, що вони абсолютно не сушать повітря, а впливають тільки на потрібну площу;
  • плівкові інфрачервоні підлоги - бюджетний варіант утеплення підлоги, особливо якщо вважати всі компоненти та враховувати монтаж;
  • плівкові підлоги не бояться морозів, тому їх можна використовувати на дачі, оскільки в них нема потреби вливати воду;
  • дуже швидко нагріваються.


Подібні підлоги можна встановлювати не тільки в приватних будинках, але та у квартирах багатоповерхівок. Через те, що ймовірність затоплення сусідів зводиться до нуля, та й центральні опалювальні системи не призначаються для реконструкції.

Висока швидкість монтажу

Швидкість повної установки інфрачервоної підлоги набагато вище і простіше. Навіть якщо доведеться знімати та укладати підлогу заново, можна вкластися у 2-3 дні. Подібного фокусу не вийде з іншими системами, позаяк необхідно буде чекати, коли повністю висохне бетон, а це мінімум 1-2 тижні.

Сучасні технології використовувані в цій галузі гарантують той факт, що Тепла підлога буде виконувати всі свої функції. Тепер ви можете вибрати оптимальний проєкт для особистого використання. Компанія пропонує найсучасніші рішення за доступними цінами. Якщо виникають питання, можна проконсультуватися з менеджерами. Установка теплої підлоги не вимагає великих знань. Всі додаткові питання можна обговорити з менеджерами інтернет-магазину.

Поділитись

Новини по темі: