8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Що таке мальтодекстрин, і з чим його їдять?

  • 5 травня, 2021 9:49
Під час виробництва різних харчових продуктів та побутових товарів, використовують цілу таблицю Менделєєва. Одним з компонентів, назва якого часто можна прочитати на етикетці зі складом, є мальтодекстрин. Бачачи це слово, виникає безліч питань: «Що це?», «Де це використовують?» і найголовніше - «Чи шкідлива це речовина?». На все це ми відповімо нижче, а поки введення.

Закупівля спеціальних компонентів для виробництва відбувається за допомогою компаній, які займаються продажем таких компонентів. В тому числі продажем мальтодекстрина. Його використовують при виробництві самих різних товарів, в основному, як загущувач. На вигляд - це білий порошок, схожий на крохмаль. Він має солодкуватий присмак, при з'єднанні з водою, виходить консистенція меду. Такий інгредієнт отримують з кукурудзи, картоплі, пшениці або рису. А придбати таку речовину для великого виробництва можна завдяки компанії за посиланням https://megachem.com.ua/ua/maltodekstrin-e-459.html. Саме тут ви знайдете харчову хімію високої якості.

Що таке мальтодекстрин?

Мальтодекстрин - це спеціальний порошок, який додають в такі продукти як: ковбаса, соуси (кетчуп, майонез), десерти, морозиво, пастила, джеми, консервовані продукти, напої, сухі супи та каші, дитяче харчування, спортивне харчування, побутову хімію, косметику і ліки. Дана речовина нетоксична, легко засвоюється, і має високий вміст глюкози.

Напевно вам цікаво, навіщо використовують мальтодекстрин у виробництві, так ось, є кілька причин:

  • як загусник, для створення правильної консистенції;
  • для фіксації кольору продуктів;
  • посилення ароматичних добавок і смаку продуктів;
  • щоб в напоях не утворювався осад;
  • щоб запобігти кристалізацію заморожених товарів.


Також його використовують з тієї причини, що він легко засвоюється і має високий глікемічний індекс.

Порада: де замовити мальтодекстрин для виробництва?

Якщо ви хочете придбати мальтодекстрин для свого підприємства, важливо придбати його від надійної та перевіреною компанії, яка спеціалізується на продажу хімічних добавок високої якості. Зверніть увагу на кількість такого порошку, його якість, безпеку. Найкраще замовляти мальтодекстрин від компаній, які спеціалізуються на продажу таких товарів і мають позитивний рейтинг на ринку.
Поділитись

Новини по темі: