18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Сучасні меблі: комфорт та функціональність

  • 27 квітня, 2021 10:16
Обладнання сучасної квартири має бути красивим і функціональним. Меблі, які власники обирають, відіграють величезну роль у цьому відношенні. Чому варто вибирати модульні меблі?

Що таке модульні меблі та чому варто їх обирати?

Модульні меблі Тернопіль, також відомі як системні, — це  готові набори меблів, з яких покупець може вибрати лише окремі необхідні елементи. Це відкриває чудові можливості для влаштування, адже завдяки цьому можна вибрати саме ті  меблі для вітальні чи спальні, які потрібні — з урахуванням розміру, характеру та корисності інтер’єру.

Що має бути в практичній вітальні?

Настінні блоки, настільки популярні десяток років тому, втратили свою популярність, поступившись місцем  колекціям модульних меблів для вітальні. Слід визнати, однак, що хоч і незграбні, важкі — в прямому та переносному значенні — і займають багато місця, настінні блоки були дуже практичними. В одному ряду шаф буде знайдено все необхідне:

  • місце для зберігання, 
  • можливість встановлення телевізора, 
  • барна стійка, 
  • полиці.


Однак завдяки  модульним меблям з шафою для одягу також можна створити подібне обладнання, лише більш ефективне, зі смаком і, головне, легко переміщуване, що особливо оцінять любителі частих змін декору.

Види модулів в меблевих системах - з чого вибрати?

Елегантні меблі для вітальні в модульному варіанті  пропонують все необхідне — від стоячих та підвісних шаф, до різних типів комодів, вітрин та  поличних систем. Багато з них мають можливість зв’язуватись між собою, але можна їх від’єднати, переставити та змінити в будь-який час. На додаток, навіть якщо власник обере мінімальний комплект меблів для вітальні, він все одно може доповнити його іншими елементами з тієї ж колекції.

Модульні кухонні меблі

Наперекір те, що тепер на кухнях переважають вбудовані меблі, виготовлені на замовлення та під конкретний інтер’єр, не всі можуть таким чином обставити зону приготування їжі. На щастя, є також  системні меблі популярних виробників, які ідеально відповідають кухні. Такі  модульні меблі, серед іншого, пропонують деякі виробники, що дозволяє швидко, ефективно та без необхідності чекати виготовлення на замовлення меблів, обладнати кухню елегантно та функціонально.

Модні секційні меблі для кімнати - як вибрати?

Системні набори меблів дають повну свободу з точки зору дизайну інтер’єру. Серед них можна знайти як сучасні, так і  класичні, елегантні меблі для вітальні. Мало того, якщо необхідно трохи урізноманітнити облаштування квартири, можна поєднувати шафи з різних комплектів — в цьому випадку найкраще обрати  білі модульні меблі, що відрізняються універсальністю, і доповнити їх шафами інших кольорів. Можливості безмежні!

Поділитись

Новини по темі: