18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості та переваги гри Монополія

  • 19 квітня, 2021 11:05
Монополія класична — Monopoly classic) - це настільна розвага для всієї родини, популярне вже довгі десятиліття. Гра, яка є не просто забавою, а й економічною стратегією: необхідно швидко міркувати та ретельно обмірковувати кожен крок, а не просто сподіватися на удачу. У ній важливий раціональний підхід і вміння продумувати наперед. Вона знайшла свою популярність ще в минулому столітті, ставши відомою в різних куточках світу. У вас є можливість купити монополію з історичною тематикою, щоб дізнатися більше інформації про те чи інше місця.

Особливості монополії

У стандартній грі беруть участь близько 2-6 гравців: у кожного з них повинна бути своя фішка, за допомогою якої він буде грати. Необхідно заздалегідь і детально вивчити правила гри Монополія: подивитися значення кожного квадрата, за якими учасники пересуваються в залежності від значення числа, що випав на кубику. Історично-економічна настільна гра заснована на вигідній купівлі та продажу нерухомості, в яку вкладаються наявні в учасників кошти. Спочатку кожному надається однакова сума, тому перший час шанс перемогти знаходиться на одному рівні. Гроші для гри в Монополію служать не тільки для купівлі-продажу нерухомості, але і для виплати податків або оренди в разі, якщо гравець потрапив на територію конкурента.

У грі присутній і елемент випадковості, везіння, адже хід гравця визначається кидком кубиків, але основним елементом успіху все-таки є особисті якості гравця.
Гра "Монополія" буває представлена в декількох основних варіантах: як в класичному, так і для дітей, з полегшеною процедурою гри. Останній варіант пропонує тематику, присвячену відомим дитячим мультфільмам.

Переваги монополії

У сучасному світі величезна кількість людей віддають свою перевагу грі в монополію дружною компанією. Такому вибору сприяють наступні переваги:
  • призначення гри - дарувати гарний настрій. Складні речі, простіше пізнаються з посмішкою на обличчі;
  • монополія розвиває підприємливість і вчить думати у фінансовому Ключі;
  • висока динамічність;
  • монополія дозволяє ненудно провести час з друзями або родиною;
  • прийнятна вартість гри, що робить її доступною для кожного.

Монополія - настільна розвага, в яку грає понад пів мільярда людей, і це число зростає щодня. Ця гра заслужила шалену популярність, продаваність і відданість. Якщо ви хочете провести свій час в колі друзів або сім'ї весело і корисно, то ця гра для вас!

 

Поділитись

Новини по темі: