15 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Найпопулярніші види змішувачів, які вони?

  • 15 квітня, 2021 23:37
Кухня – це саме те місце, яке повинно бути зручно облаштованим, і мати комунікації та сантехніку вищого рівня. Особливу роль на кухні грає «він». Вентильний, одноважільний, безконтактний… так-так, мова саме про змішувач. Даний елемент грає особливу роль на кухні, адже важко уявити собі це місце, без доступу до водопостачання. Сьогодні ринок буквально переповнений змішувачами різної якості, все залежить від того, який змішувач ви б хотіли для своєї кухні.

Магазин «Romstal» має широкий асортимент змішувачів для кухні по доступній ціні. Ба більше, різноманіття форм, кольорів та дизайну змішувачів вас приємно здивує, та змусить довго переглядати каталог товарів. На сайті магазину представлені ТОПові виробники, а саме: Widima, Fromac, Rubineta та інші. Тому придбати в даному магазині змішувач, який виділятиметься надійністю та якісним дизайном – буде не важко.

Види змішувачів для кухні

Звісно, всі ми бачили змішувачі на власні очі, але про особливості та технологію змішувачів – чули лише одиниці. 
  • вентильний змішувач. Це найпопулярніший на сьогодні кран. Він має два вентилі для регулювання температури води: холодний і гарячий. Він відрізняється зручністю експлуатації – його легко ремонтувати, але він неекономічний, адже при використанні витрачається забагато води. В залежності від матеріалу та конструкції такого змішувача, є вентилі, котрі крутяться повільно, а є ті, що можна закрити коштом одного оберту;
  • одноважільний змішувач. Найкомфортніший змішувач, оскільки регулювання температури та сили води можна реалізувати завдяки одній руці. Також він економічний. Що стосується ремонту – він доволі дорогий. Дизайн такого крану більш сучасний, тому поціновувачі класичного інтер’єру – це не ваш варіант;
  • безконтактні змішувачі. Такі крани оснащені спеціальними сенсорами, завдяки чому використання змішувачу максимально зручне і не вимагає особливих зусиль. Вода вмикається при піднесенні руки, що дозволяє заощадити використання води. «Кусається» лише ціна.


Отож, про види змішувачів поговорили, проте його обрати, і не помилитися?

Де придбати якісний змішувач?

Якщо ви за те, аби придбати змішувач один раз і користуватися ним довгий час, тоді важливо купувати його у перевіреному магазині. 

Зверніть увагу на наступні моменти:

  • магазин повинен мати сертифіковану продукцію;
  • змішувачі повинні бути з якісних матеріалів та з надійною конструкцією;
  • особливу увагу приділіть рейтингу магазину та відгукам про товари.

Ці декілька пунктів допоможуть вам обрати найкращий змішувач для своєї кухні, який виділятиметься якістю та довговічністю.
Поділитись

Новини по темі: