11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості та переваги замовлення сайту візитки

  • 30 березня, 2021 17:08
З технічної точки зору, такий сайт не поступається великим порталам. Тут також можна викладати всю необхідну інформацію: форму зворотного зв'язку, схема проїзду, замовлення on-line і т.д. Сайт-візитку можна сміливо назвати самим недорогим рекламним інструментом. На сторінках може розміщуватися будь-який контент: текст, фото, Відео. Головне-максимально грамотно підійти до вибору даних для розміщення. У вас є відмінна можливість замовити сайт візитку у професіоналів, які розуміються у своїй справі та зроблять його в короткі терміни.

Особливості замовлення сайту візитки.

Для початку дамо визначення, що це таке. Це одна або невелика кількість сторінок, які розташовані на одному домені, виконані в єдиному стилі і мають схожу структуру, внутрішню зв'язаність. Вони являють собою розгорнуту інформацію про власника - це може бути фізична або юридична особа, про надані їм послуги, а також на них містяться контакти для зв'язку.

Головна особливість-розмір. Це не масштабний проєкт з безліччю корисних функцій, статей, форумом і т.д. завдання візитки – дати основну інформацію про компанію, позначити список послуг, цінові моменти, дати контакти для зв'язку.

Що має бути у структурі сайту:

  • Інформація. Сайт-візитка детально розповідає про те, що пропонує клієнту компанія. Зазвичай подібні Сайти невеликого розміру;
  • Мале число сторінок. Візитка має 4-10 сторінок. Буває і більше, але шляхом того, що кожен товар описується на окремій вкладці;
  • Простий дизайн. Візитка часто робиться за допомогою доступних безкоштовних оформлень. Але і проста графіка може вигідно підкреслити усі переваги проєкту;
  • Мінімальні функції. Це не великий інтернет-ресурс з онлайн-магазином або великою кількістю форумів або обговорень. Зазвичай він містить опис товару, контактну інформацію, кілька фото або відео елементів.


Переваги замовлення сайту візитки

На сьогодні авторитетні компанії віддають свою перевагу створенню сайту візитки, оскільки без нього не обійтися. Такому вибору сприяють наступні переваги:

  • Можливість створення унікального та оригінального веб - дизайну;
  • Прийнятна вартість послуги, що робить її доступною для кожного;
  • Створення сайту в короткі терміни;
  • Можливість самостійного редагування;
  • Зручне розміщення інформації.


Сайт повинен бути змістовним і при цьому зрозумілим користувачеві. Якщо сайт-візитка заповнений коректно, з урахуванням переваг цільової аудиторії, юзабілі продумано і професійно реалізовано, то він цілком може бути таким же ефективним як повноцінний ресурс, при цьому витрати на його створення будуть в рази менше.

Поділитись

Новини по темі: