8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

30000 грн на карті за кілька кліків

  • 29 березня, 2021 21:06

Досить часто в житті трапляється так, що потрібно терміново щось придбати, однак необхідні кошти наразі відсутні. Затримка зарплати, неоплачувана відпустка через карантинні обмеження, несправність побутової техніки — все це потребує негайного рішення. Непоганим рішенням проблеми стане онлайн-кредит — вже за 15 хвилин необхідна сума буде на вашій банківській карті.

Швидкий кредит: реальний вихід із фінансових труднощів чи боргова кабала

Час — найважливіший ресурс. Саме тому кредит і є таким популярним інструментом, адже він дозволяє не чекати, а робити необхідні покупки тут і зараз. Брати позику в сучасному світі — це нормально. Фінансові організації не хочуть, щоб ви збанкрутували. Їм вигідно, аби позичальники без проблем розрахувались із поточним кредитом, щоб в майбутньому замовити таку послугу ще не раз. Важливо лиш знайти надійний сервіс із прозорими умовами.

Оформити кредит без застав та поручителів можна в компанії «Май Валлет» на сайті https://mywallet.ua/ua/. Головна перевага сервісу — прозорість. Клієнти не переплачують на комісіях та прихованих платежах, а відсотки чітко показують вартість позики.

Що потрібно для оформлення кредиту

Для отримання позики потрібно мати:

  • паспорт та ІПН;
  • мобільний телефон;
  • карту будь-якого банку.


Враховуйте, що кредити видаються виключно повнолітнім.

Як швидко оформити кредит онлайн

Весь процес оформлення кредиту можна розділити на три кроки:

  • Реєстрація. Просто заповнюєте інформацію в анкеті та робите фото з паспортом в руках (його слід відкрити на сторінці з актуальним фото). Після цього потрібно дати згоду на обробку персональної інформації.
  • Оформлення заявки. Спочатку відбувається верифікація банківської карти (це допомагає переконатись, що саме ви є власником). Далі клієнт обирає бажані строки та суму.
  • Отримання коштів. Після оброблення заявки вам прийде повідомлення з рішенням про видачу кредиту. Залишається тільки погодитись із умовами договору, і необхідна сума практично одразу надійде на рахунок.


Варіанти оформлення кредиту

Ніяких довгих походів у банк та багатогодинних черг, все робиться прямо на сайті. Завдяки зручному інтерфейсу оформлення позики проходить без зайвих проблем. Якщо ж виникнуть певні питання, на допомогу прийдуть консультанти, котрі працюють цілодобово.

Також можна завантажити мобільний додаток на свій смартфон. В результаті кредитні кошти завжди будуть на відстані кількох кліків від вас!

Поділитись

Новини по темі: