8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Кращі програми для торгівлі криптовалютою у 2021 році

  • 28 березня, 2021 19:38
Всього за кілька років криптовалюта відродилася і стала одним з найцікавіших і прибуткових інструментів для інвестицій. У 2015 році це був маловідомий клас активів, який просували тільки далекоглядні ІТ-фанати. Тоді було складно купити криптовалюта, а ось продати - практично неможливо.

Сьогодні це вже повністю ліквідний інструмент, доступний на самих різних криптобіржах і здатний конкурувати з акціями й товарами за потоки капіталу - додаток для крипти. Тепер не тільки дрібні інвестори займаються інтеграцією криптовалюти в повсякденне життя. Великі організації також скуповують «крипти» гуртом, а центральні банки в різних країнах навіть намагаються «карбувати» свої власні цифрові монети.

Все це пояснює, чому біткойн знову знаходиться на піку, і, за прогнозами, його зростання продовжиться у 2021 році

  • еToro - краще додаток для торгівлі криптовалюти. У вас є можливість торгувати через основний веб - сайт сервісу або через повноцінне мобільний додаток. У версіях для IOS і Android еToro дозволяє торгувати CFD на криптовалютою з кредитним плечем.
  • Binance - кращий мобільний додаток для криптовалюти за кількістю торгових пар. Більшість трейдерів вважають за краще купувати й продавати пари через головну сторінку Binance. Однак біржа пропонує торговий додаток. Цю програму можна завантажити безкоштовно, і вона відповідає специфікаціям iOS і Android. Як і у випадку з eToro, у вас є обліковий запис, який можна використовувати на всіх пристроях.
  • Coinbase - краще додаток для торгівлі криптовалюти для початківців. Coinbase знаходиться в процесі отримання брокерської ліцензії від SEC. Крім США, Coinbase також зареєстрована в FCA. Внутрішня безпека Coinbase також на вищому рівні.
  • Plus500 - краще додаток для торгівлі криптовалюти з демо-рахунком. Це торгова онлайн-платформа, яка пропонує тисячі CFD. Крім криптовалюти, таких як біткойнів,

Ethereum і NEO, ви також можете торгувати акціями, індексами, товарами, облігаціями й таке інше.

В результаті з'явилося безліч мобільних додатків для торгівлі криптовалюти. Оскільки однакових додатків не існує, вам доведеться витратити якийсь час на вивчення своїх пріоритетів. Деякі програми підходять для певних потреб.

Додаткова інформація доступна на сайті https://cryptonovunu.com.ua.
Поділитись

Новини по темі: