11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Як повернути відносинам пристрасть

  • 17 березня, 2021 17:10

Ця казка така ж стара, як і сама історія любові: з часом романтична пристрасть починає остигати. Це може бути вам знайомо: раніше ви і ваш партнер влаштовували романтичні вечері, а тепер їсте залишки попередньо приготованої їжі майже весь тиждень. Раніше ви ходили на вистави та концерти, а тепер навіть телевізор разом не дивитеся. Зірвані поцілунки й обмін пристрасними поглядами стають все більш рідкісними. Якщо це вам щось нагадує, не впадайте у відчай! Це не означає, що ваші стосунки приречені; просто вам потрібне нагадування про те, що змусило вас закохатися.

У цій статті ми розповімо вам про деякі відмінні ідеї, як знову розпалити пристрасть у своїх стосунках.

1. Зробіть відносини пріоритетом

Коли ви вперше закохалися у свого партнера, то, ймовірно, хотіли зробити все можливе, щоб ця особлива людина відчула себе щасливою. Ви могли запланувати захоплюючі побачення, купити продумані подарунки або просто щосили намагатися бути корисними й підтримувати. Але тут, напевно, завадило життя — таке буває з більшістю людей! Через стрес на роботі, домашні справи й багато інших обов'язків ваші відносини вислизають із топ списку ваших пріоритетів.

Якщо ви хочете повернути цю пристрасть, почніть із того, що знову зробите відносини пріоритетом. Знайдіть час, щоб скласти особливі плани для уникнення повсякденної рутини; навіть якщо це просто спільне приготування веселого обіду або романтична прогулянка. Похід на вечерю в ресторан теж може бути дуже цікавим, але якщо часові або бюджетні обмеження роблять це проблематичним, то немає нічого поганого в тому, щоб красиво одягнутися й накрити стіл для романтичного побачення вдома.

2. Пристрасть породжує пристрасть

Будемо чесні; може бути важко дивитися на свого коханого із пристрастю, коли ви проводите більшу частину ночей у спортивках на дивані, спостерігаючи за шоу по телебаченню. Люди схильні пристрасно ставитися до тих, хто має пристрасть. Або, як каже шлюбний терапевт Шеррі Кемпбелл, «незалежність і цілеспрямованість сексуальні».

Якщо ви шукаєте пристрасті у стосунках, важливо прагнути до пристрасті і у власному житті. Коли ви зустріли свого партнера, у вас, ймовірно, було кілька захоплень та інтересів, які зробили вас привабливими для нього й допомогли зберегти актуальність тем для розмов. Може бути, ваші особисті пристрасті навіть надали вам сексуальної таємничості. Подумайте про те, щоб відновити зв'язок зі старими інтересами, про які ви могли забути, або пошукайте нові захоплення, які наповнять ваше життя.

3. Пара, яка грає разом, залишається разом

Коли справа доходить до якісного проведення часу, не обов'язково проводити його в спальні. Якщо ви займаєтесь тим, що вам подобається, разом, це допомагає поліпшити ваші відносини й може відновити ту іскру, яку ви вперше виявили, коли почали зустрічатися. Якщо ви пара атлетична, то заняття на свіжому повітрі, такі як їзда на велосипеді або біг, можуть стати відмінним досвідом (і бути корисними для вашого здоров'я!).

Однак необов'язково бути спортсменом, щоб отримувати задоволення від простих юнацьких задоволень. Подумайте про те, щоб спланувати вечір гри з іграми для двох, як-от картковими, або візьміть класичну настільну гру, таку як Scrabble або Monopoly. Для тих, хто любить відеоігри, є безліч варіантів для двох гравців, які можуть задіяти ваші конкурентні сторони, а також дуже повеселити.

Згадайте деякі з ваших найулюбленіших побачень і отримуйте задоволення, придумуючи творчі способи відтворити ці враження! 

4. Втеча від реальності

Мало що може бути романтичнішим від ідеальної відпустки. Насолоджуйтесь смачною їжею, відпочивайте далеко від шуму й суєти реального життя і просто проведіть якийсь час у спільній подорожі — це прекрасний спосіб розпалити пристрасть. Звичайно, бюджет, час та інші обмеження можуть зробити відпустку серйозною проблемою. Якщо у вас є можливість спланувати романтичну втечу, то відпустка буде найкращим способом виділити час і присвятити себе відновленню відносин. Однак вам не потрібно летіти через пів світу, щоб відтворити диво відпустки, навіть поїздка на одну ніч або одноденна поїздка може бути прекрасним способом провести час із користю.

Втеча удвох від суворого повсякденного життя — це здоровий спосіб розпалити пристрасть і відновити душевне благополуччя. Відсутність зв'язку між партнерами не тільки шкодить довгостроковому здоров'ю цих відносин, але також може бути шкідливою для особистого психічного здоров'я, спричиняючи такі проблеми, як «втеча у світ азартних ігор», надмірна залежність від алкоголю або інші види ризикованої поведінки. Як і все інше, відносини вимагають часу й роботи; але результат таки вартий витрачених зусиль!

5. Знайдіть час одне для одного 

Наявність дітей, ваша божевільна кар'єра чи все разом може завадити знайти час наодинці для себе. Але, на думку експертів із взаємин, приділення часу якісному відпочинку — одна з найважливіших складових здорових і щасливих відносин. Іноді це означає, що потрібно просто щось запланувати в календарі! Це може бути година удвох після того, як діти підуть спати, або романтичний тиждень далеко від дому з метою знайти час тільки для вас двох — вони допоможуть відродити цю давню іскру. Подумайте про те, щоб скласти «список бажань» із цікавими заняттями, які ви хотіли б виконувати разом, а потім приділіть час тому, щоб викреслити хоча б деякі з пунктів у цьому списку!

Поділитись

Новини по темі: