Реабілітація - це комплексний метод лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей. Методика реабілітації полягає в застосуванні всіх ефективних і визнаних методів лікування залежностей в закритому стаціонарі за єдиною індивідуальною стратегією, ціль якої - одужання.
При виборі реабілітаційного центру для наркозалежних, в першу чергу слід врахувати наступні фактори:
- професіоналізм, кваліфікацію і персонал закладу;
- комфортні умови, технологічність і безпека лікарні чи клініки;
- складність запропонованої програми терапії та лікування залежності.
Для ефективної діяльності реабілітаційний центр повинен бути укомплектований наступними професіоналами:
- психіатром-наркологом;
- психотерапевтом;
- психологом;
- фізіотерапевтом і медперсоналом
- радником з хімічної залежності,
- спеціалістом з розвитку особистості.
Дотримання суворої політики конфіденційності - один з основних принципів клініки https://vybir.lviv.ua/. Оскільки пацієнти впевнені, що ніхто не знає про їхню проблему, їм легше домовитися про перебування в лікарні й реабілітації.
Анонімне лікування захищає як пацієнтів, так і їх сім'ї від громадського осуду. Крім того, відсутність реєстрації полегшує процес соціальної адаптації.
Після успішного проходження курсу реабілітації, людині надається можливість почати нове життя без обмежень, пов'язаних з вибором виду діяльності, працевлаштування та отримання водійських прав, з якими часто стикаються наркомани та алкоголіки після лікування в державних наркологічних установах.
Пацієнти приватної клініки можуть бути впевнені в конфіденційності на 100% незалежно від того, потребують вони разове лікування, викликають домашнього нарколога або проходять повне лікування в закритій лікарні.
Якщо ви або ваші знайомі, родичі зіткнулися з проблемою пристрасті до ігор, наркотиків і алкоголю, вам необхідна термінова допомога фахівців. У реабілітаційному центрі «Вибір +» приймають різні лікарі: нарколог, психіатр, психотерапевт, фахівець з хімічної залежності.
Вони підберуть ефективні методи позбавлення залежності і допоможуть пацієнтові повернутися до нормального життя.