13 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Чому використання сонячних електростанцій вигідно?

  • 3 березня, 2021 22:31
Бажання купити сонячну електростанцію для будинку виправдано для кожного українця. Це не просто потворність моди - це необхідна реальність по ряду причин, таких як періодичні відключення електроенергії, високі тарифи на електроенергію, екологія і т. Д. Сонячна електростанція під ключ для приватних домогосподарств дозволить значно знизити споживання електроенергії й виробляти додаткову електроенергію.

Вся енергія, що виробляється сонцем, передається в загальну електричну мережу через інвертор. Для здійснення цього процесу використовуються сонячні панелі (батареї). Сонячні станції встановлюються на дахах будинків з оцинкованої або алюмінієвої конструкції, в тому числі на земельних ділянках, за допомогою спеціальної металоконструкції.

Завдяки великій кількості електричних пристроїв ці сонячні електростанції виробляють достатньо енергії для всього будинку.

До основних переваг таких систем можна віднести:

  • Тиша в роботі;
  • Необмежений термін дії (звичайно, якщо це сонячні фотоелектричні модулі від надійних виробників);
  • Можливість отримувати прибуток;
  • Збереження природи;
  • Збільшення вартості будинку;
  • Автономне електропостачання;

Дуже привабливо виглядає і сонячна електростанція для будинку. Вони естетично доповнюють фасад будинку та ідеально підходять для будь-якого типу покрівлі. Для установки та використання таких систем в приватних будинках не потрібно спеціальної ліцензії.

Принцип роботи автономної сонячної електростанції: сонячні промені падають на фотоелементи, що виробляють енергію, і випускають електронний промінь, який перетворюється в електричний струм під дією електричних полів. Система управління заряджає спеціальну батарею, а інвертор перетворює постійну напругу в змінну.

У мережевих сонячних системах немає акумуляторних батарей, струм тече через інвертор в мережу. Вони на 30-40% дешевше автономних, але не можуть бути єдиним джерелом електроенергії.

Домашня сонячна електростанція дозволяє зробити будинок енергонезалежним. Щоб встановити сонячну електростанцію під ключ, все що вам потрібно зробити, це зайти в магазин "СонцеДім", а менеджери магазину проконсультують вас і дадуть відповідь на всі питання. Є понад 30 сонячних станцій під ключ для будинку, тому легко знайти ту, яка підходить саме вам.
Поділитись

Новини по темі: