13 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Дизайн інтер’єру 2021: що краще використовувати

  • 22 лютого, 2021 10:42

Мода – явище не постійне і швидкоплинне. Проте, саме завдяки цій особливості, з’являється можливість отримувати сучасні тренди, вносити зміни в дизайн інтер'єру і стиль його оформлення. Які ж новинки моди в інтер’єрі з’явились у 2021?

тумба

Топ ключових трендів

З поміж усіх нових трендів, можна виділити дві категорії. Перша посилює тенденції попередніх сезонів. Друга категорія – так звані «мікро тренди», виникла внаслідок подій 2020 року і того, наскільки змінився ритм життя у зв'язку з пандемією.

Дизайнери виділили 4 основні тенденції в інтер'єрі на майбутній рік. Яких саме, розберемось разом з партнером статті, інтернет магазином Soloha.

  • базові відтінки;
  • оригінальна форма меблів;
  • цікаве освітлення;
  • натуральні меблі.

ліжко з дерева

Базові відтінки

Контрастність елементів декору, меблів та аксесуарів швидко починає дратувати, нейтральна ж палітра заспокоює і розслабляє. В якості бази можна використати білий колір, а відмінним доповненням стануть сірі меблі.

Бежеві, оніксові, а також пудрові відтінки, є одними з найбільш актуальних кольорів для створення бази. Теплі червоні і коричневі відтінки здатні наповнити будинок теплом, додають затишок і будуть мати гарний вигляд з натуральною деревиною.

Приглушені тони використовуються для розбавлення світлої бази і розставляння стильних акцентів в дизайні інтер'єру (яскраві подушки, стільці, стільниці). Темні меблі в інтер'єрі також гармонійно доповнять базу, розставляючи стильні акценти.

ліжко з дерева

Оригінальні форми меблів

Чіткі лінії та лаконічність, які пішли з мінімалізму і скандинавського стилю. У 2021 вітаються округлі форми, які гармонійно вписуються в приміщення з суворою геометрією. Вінтажні меблі також залишаються на піку популярності. Для спальні, варто звернути увагу на меблі на ніжках, ліжка з витонченим узголів'ям, лаконічні крісла, дивани, столики й тумби.

ліжко з дерева

Складне освітлення

Системі освітлення відводиться особлива роль. Сьогодні це повинна бути енергоефективна система з теплим і холодним освітленням. Люстри на стелі мають витончене кріплення і лаконічний плафон. Вбудовані трекові світильники створюють функціональний і ергономічний простір, акцентуючи увагу на деталях декору.

ліжко з дерева

Натуральність меблів

Дизайн інтер'єру 2021 перейняв від попереднього сезону любов до «натуральності». Оскільки люди набагато більше часу стали проводити вдома, з'явилося природне бажання оточити себе гармонією, м'якістю, створити атмосферу затишку і спокою.

Дерево, мармур, шовк, натуральний текстиль – в трендовому інтер'єрі матеріали не повинні виглядати занадто ідеально. Використання натуральних матеріалів з підкресленою рельєфною текстурою, м'які пастельні тони стін, стель – все це створює обстановку, в якій приємно знаходитися.

ліжко з дерева

Трендовий інтер'єр пристосовується під людські потреби, всі предмети меблів в ньому – ергономічні і красиві, забезпечують натхненням і наповнюють силами. Життя в такому просторі приносить задоволення.

Поділитись

Новини по темі: