14 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Просування інтернет-порталів: тонкощі та секрети

  • 21 січня, 2021 19:22

Компанія «BeeTop» вже понад півтора десятка років успішно займається оптимізацією та розкруткою, комплексно підходячи до створення та просування сайтів, відповідних актуальним вимогам СЕО. Довіривши нам просування інтернет-порталу, ви гарантовано досягнете поставленої мети.

КОЛИ ОПТИМІЗАЦІЯ ПОРТАЛУ НЕОБХІДНА

Суто інформаційний ресурс являє собою окремий тип сайту. Це багаторівнева структура, яка оновлюється у режимі реального часу. Вона заповнена максимальною кількістю інформації, що стосується окремої тематики або однієї (або декількох) предметних областей. Тому говорячи про портал - ми обговорюємо дуже великі сайти, зі складною структурою і великим обсягом робіт з SEO.

Оптимізація і просування конкретного інтернет-порталу спрямовані, в першу чергу, на залучення аудиторії. Тобто - це трафіковий проєкт, націлений на активізацію трафіку з пошукових систем, шляхом детальної оптимізації всього ресурсу, всіх розділів і кінцевих сторінок. Необхідно забезпечити сайту що росте (зростає) популярність, попит і впізнаваність.

Специфіка розкрутки порталу

Грамотне СЕО. Крім розробки чіткої стратегії просування сайтів, орієнтованої на особливості роботи інтернет-порталу, ми окремо займаємося семантичним ядром аналізуючи й оновлюючи добірку запитів. Розкрутка інформаційних сайтів завжди передбачає значний обсяг заходів, пов'язаних з оптимізацією.

Оперативне наповнення якісним інформаційним контентом. Щоб комплексно забезпечити SEO-підтримку інтернет-порталу, ми залучаємо до роботи грамотних і творчих копірайтерів по тематиці просувається ресурсу. Це спростить його розкрутку, але іноді клієнту дешевше залучити своїх штатних копірайтерів, тому що специфіка порталів часто має на увазі великі обсяги текстів. Наші сео-фахівці складуть технічні завдання (ТЗ), адже тексти повинні бути оптимізованими. Проте написання статей по ТЗ - справа непроста і непідготовлені фахівці можуть з ним не впоратися.

Актуальні новини. Для додаткового залучення аудиторії ми використовуємо запити з сегмента «всплесковой» частотності. Вони пов'язані не з семантикою, а з публікацією на сторінках ресурсу актуальної інформації. Правильно підібрані на новинних агрегаторах і оперативно розміщені новини «вивезуть» портал в ТОП пошукових систем досить швидко - відразу після індексації спецроботом Orange, орієнтованим на пошук контенту новинного характеру.

Використання пошукових систем. Це основне джерело трафіку, завдяки якому можна сформувати кістяк лояльних завсідників. Щоб утримати залучену аудиторію, ми використовуємо розсилки, віджети соцмереж, RSS і ін.

Підключення SMM-технологій. Щоб розкрутка гарантовано принесла плоди, ми активно запрошуємо потенційних відвідувачів ресурсу з соціальних медіа.

 
Поділитись

Новини по темі: