18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Тонкощі вибору ідеального матраца для сну

  • 3 січня, 2021 17:41

Зіткнувшись з проблемою вибору матраца, більшість покупців починаємо задаватися безліччю питань, намагаючись зрозуміти, який виріб кращий, чи варто брати те, що дорожче або краще заощадити. На які ж критерії слід звернути увагу для того, щоб вибрати відповідний матрац? В якості головного даного чинника варто враховувати користь для здоров'я.

Той, хто хоче, щоб сон його був комфортним, повинен звернути увагу на ортопедичні моделі. Унікальний ефект дозволить усі м'язи під час сну підтримати в розслабленому стані, хребет в цей період знаходиться в тому положенні, яке вважається анатомічно правильним, а тому і кровообіг виходить ідеальним. В результаті виходить те, що і вимагалося отримати - здоровий і міцний сон.

Як вибрати жорсткість матраца

ортопедичні матраци

Для того, щоб купити ось тут матрац, здатний служити упродовж тривалого періоду і забезпечувати комфорт відпочивальника, Київ радить підібрати ту модель, яка відповідатиме масі свого власника. Недарма у виробників більшість матраців схожа один на одного, проте купити серед них що перший, що попався не можна. Будь-який виріб повинен витримувати ту вагу, яка на нього покладатиметься постійно. Неправильний вибір зменшить міру комфорту, а тому довго виріб не прослужить.

Як вибрати наповнення

Якщо матрац якісний, то для його виготовлення, швидше за все, використані матеріали природного походження, здатні якісно зберегти форму і що залишаються екологічно чистими та гіпоалергенними. Вироби, виконані з латексу природного походження, коштуватимуть дорожче, ніж аналогічні моделі з синтетики. Те ж саме можна сказати й про оббивку. Безперечною перевагою є походження тих матеріалів, з яких створюється матрац, річ у тому, що виробники із заходу використовують унікальні технології й ті матеріали, які, бувши повністю синтетичними, можуть виступити гідною конкуренцією натуральним, і гарантують довгий термін експлуатації виробів.

З пружинами або без них

Основою матраца виступає блок з амортизаторами, його основою може виступати як моноліт, так і звичні пружини. По суті, це основний елемент, від якого залежить ціна і характеристики кожної конкретної моделі.

Практичний вибір відповідного матраца

В першу чергу, необхідно заміряти ліжко, враховуючи той факт, що виробник дотримується традиційних розмірів, проте виключення все-таки трапляються. Тому, хто бажає придбати стандартний матрац з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/, слід підібрати той виріб, який представлений в наявності, але при необхідності завжди можна спробувати виготовити матрац на замовлення.

Орієнтуватися слід не лише на власні відчуття, але і на рекомендації лікарів. Серед загальних вимог, які треба враховувати, можна перерахувати жорсткість матраца, яка безпосередньо залежить від віку людини, - чим він молодший, тим жорсткішим має бути виріб, в цьому випадку вік враховується від народження і до глибокої старості.

Поділитись

Новини по темі: