8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Переваги сучасних електронних книг

  • 1 січня, 2021 12:11
Електронні книги революціонізували спосіб читання. Досить просто завантажити файл .pdf або .epub на планшет, і вам не потрібно носити з собою книгу - тільки ваш пристрій. Ви можете читати де завгодно, і ви можете мати з собою стільки книг, скільки захочете. Безумовно набагато простіше організувати свою особисту бібліотеку за допомогою електронних книг, і жорсткого диска цілком вистачить, щоб їх зберігати практично без ризику втрати. Тому, наприклад, електронні книги трилери багато цінителів цього жанру вважають за краще паперовим книгам.

Попри все це, є багато людей, які як і раніше відмовляються торкатися до електронних книг і клянуться, що паперова книга є єдиним надійним способом читання. Отже, чи виправдано це твердження, і чи дійсно є якісь серйозні недоліки в читанні електронних книг? Або вони є єдиною логічною еволюцією середовища читання, і людям просто потрібен час, щоб до них звикнути? Явні переваги електронних книг дозволяє припустити, що з часом людству слід перейти на електронні носії.

Екологічність

Нема потреби приносити в жертву дерева, щоб створити електронну книгу, і як тільки вона буде створена, ви можете зробити потенційно нескінченну кількість копій. Таким чином, ви не тільки захистите лісу, переключившись на електронні книги, а й зможете скопіювати їх на будь-який пристрій за своїм бажанням, і при цьому не буде ризику пролити на них кави.

З 2006 по 2009 рік понад 200 мільйонів електронних книг були завантажені безкоштовно з Project Gutenberg і World eBook Fair. Щоб зробити 200 мільйонів паперових книг, довелося б зрубати понад 3 мільйони дерев.

Дешевизна

Електронні книги дешеві. Через самої природи електронних книг отримати їх фізичну копію набагато дорожче, ніж завантажити електронну книгу. За замовчуванням вартість доставлення дорівнює нулю, тому що завантаження електронної книги з сервера майже нічого не коштує. Крім того, ви не платите за папір і за друк, як зазвичай при покупці паперової книги. Ви можете подумати: «О, але мені потрібно купити планшет, щоб читати електронну книгу». Але це разове вкладення, яке швидко окупаються, якщо ви схильні купувати багато книг.

Економія місця

Якщо ви завзятий читач і переглядаєте пару книг в місяць, ви напевне знаєте, наскільки складно знайти місце для постійно розширюється домашньої бібліотеки. У вас не виникне цієї проблеми з електронними книгами, оскільки єдиний простір, яке буде вас обмежувати, - це місце на жорсткому диску. А оскільки розмір жорстких дисків постійно збільшується, а електронні книги займають всього декілька мегабайт (щонайбільше), у вас ніколи не закінчиться вільне місце. І що ще більш важливо, можливо, ви більше ніколи не втратите жодної книги.

Поділитись

Новини по темі: