13 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Користь та застосування лавандового цвіту

  • 28 грудня, 2020 19:02
Лаванда являє собою не тільки гарну рослину з неймовірним ароматом. Застосовуючи її можна позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, підвищити імунітет та настрій. Корисні властивості лаванди були доведені вже давно, отож сьогодні вона широко застосовується людьми в медичних цілях.

Лавандова Мануфактура надає змогу придбати лаванду у різних формах. Так, в каталозі представлені не тільки готові сухоцвіти, але й саджанці квіток. Це чудова можливість самостійно виростити лаванду, що є неймовірно цікавим та красивим процесом. Лавандова Мануфактура має власне виробництво, що надає їй велику перевагу. Як посадковий матеріал використовуються лише найкращі саджанці.


Компанія має власний сайт, на якому представлена сама продукція і велика кількість інформації про неї, ту т є можливість купити саджанці лаванди. Для консультації зі спеціалістом варто обрати лише спосіб зв’язку. Послуги виконуються на найвищому рівні, що й стало причиною такої популярності мануфактури. Тут використовують передові технології виробництва та несуть відповідальність за продукцію і виконану роботу.

Які корисні властивості має лаванда:

  • Це відомий заспокійливий засіб, що має м’яку дію. Вживання лаванди рекомендується при істериках, неврозах та розладах сну;
  • Ця рослина допомагає справитися із головним болем без негативних наслідків для організму, на відміну від поширених, що знеболюють, препаратів;
  • Нормалізує роботу жовчного міхура та очищує печінку;
  • Показана при тахікардії та аритмії;
  • Вона допоможе впоратися із високим тиском;
  • Може використовуватися в якості антисептика;
  • Знеболює та знімає спазм.

Така рослина показана жінкам при порушеннях менструального циклу та в період клімаксу. До того ж, просто аромат лаванди полегшує біль під час пологів. 
Широко застосовується лаванда і в косметології. Її унікальний хімічний склад дозволяє отримувати масла, креми та тоніки, що допомагають підвищити тонус та пружність шкіри, очистити її та надати здорового вигляду.

Лаванда додає незвичайного смаку стравам. Вона може як виступати окремими інгредієнтом, так і бути в складі приправи, соусу и навіть сиропу. Вона чудово поєднується з овочами, рибою та м’ясом.

Різні народи використовують лаванду та цінять її корисні властивості. Це засіб широкого спектра дії, що має натуральне походження. В наш час такі якості особливо цінні.
Поділитись

Новини по темі: