8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Лікування термальними водами в Закарпатті

 • 13 грудня, 2020 19:53
Сьогодні, коли стоїть вибір, як краще використати свій вільний час і кошти, багато хто обирає лікувальний туризм. Він поєднує відпочинок на курортах Карпат і Закарпаття серед чудової природи, ознайомлення з пам’ятками старовини, культурою краю та лікування і можливість отримати безліч корисних процедур на мінеральних та термальних водах.

Чим корисні термальні води Закарпаття?

Термальні джерела – це підземні води, що через розломи у гірських породах потрапляють на глибину, де насичуються хімічними речовинами та нагріваються. Відпочиваючі, які мають потребу у лікуванні суглобів та м'язової системи, мають можливість купатися у закритих і відкритих басейнах санаторіїв цілий рік. Перебування у воді, що збагачена магнієм, натрієм, бромом, криптоном, йодом, кремнієм, кальцієм, цинком, залізом та іншими мінералами дуже корисне:

 • підвищує імунітет організму;
 • покращує загальне самопочуття;
 • запускає в клітинах процеси регенерації та омолодження;
 • знімає больові відчуття в кістках та суглобах;
 • тепла вода має послаблювальний ефект, а холодна мінеральна купіль бадьорить, пришвидшує рух крові, а це заспокоює нервову систему, насичує організм киснем.


Серед санаторіїв Закарпаття є великі СПА-комплекси. Вони спеціалізуються більше на релаксі, косметичних та СПА-послугах. Є і санаторії, відомі медичними центрами з широким спектром процедур та лікувальних програм.

Отримати повну інформацію про всі санаторії Закарпаття, купити путівки в будь-який зручний для вас час, вигідно на сайті «Є - Гермес». Тут для вас підберуть найкращий варіант за потребами та матеріальними можливостями.

Що пропонує санаторій Боржава своїм гостям?

Серед багатьох відомих здравниць варто згадати санаторій Боржава.

Розташований серед гір, оточений екологічно-чистим лісом.

На території санаторію великі корпуси - житловий фонд, лікувальна база та їдальня з’єднані для комфортного відпочинку як влітку, так і зимою. Є декілька окремих комфортних котеджів. Прогулянки біля фонтану, велика територія з зонами відпочинку, облаштований сучасний спортивний майданчик, прокат велосипедів, палки для нордичної ходи, спеціальна територія для діток, база для верхової їзди – сумувати ніколи.

Санаторно-оздоровчий комплекс Боржава має сучасне оформлення. Є банкетний зал, велика їдальня, місце для занять з дітьми та кінозал, критий басейн, бювет – 5 мінеральних вод, танцювальний зал, настільний теніс, більярд та локальні зони відпочинку.

Порівняно низькі ціни на путівки в санаторій Боржава включають лікування, хороший сервіс, зручні умови проживання та 4-х разове харчування. Саме це привертає в Боржаву багато охочих. Чудові відгуки про нове медичне та діагностичне обладнання, розроблені медичні програми для лікування хвороб опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, серцево-судинної, нервової та сечовидільної систем сприяють приїзду в санаторно-курортний комплекс Боржава на оздоровлення та реабілітацію.

Досвідчений медичний персонал лікувального центру Боржава використовує комплексну дію таких цілющих місцевих вод:

 • Кушницька №876
 • Кушницька №12
 • Боржавська
 • Олегівська
 • Термальна вода «Теплиця» до 39 градусів С


Мінеральні води мають різний хімічний склад та властивості, а їх вплив на організм підсилюється фізіотерапією, бальнеотерапією, лікуванням грязями Куяльницького лиману, лікувальною фізкультурою, іншими видами процедур і особливостями харчування. Отже, лікування в санаторії Боржава дає можливість не лише пригальмувати розвиток певної хвороби або вилікувати її, а й отримати загальне відновлення всього організму.

Пам’ятайте! В санаторії варто строго дотримуватись питних норм та режиму пиття мінеральної води, запропонованих лікарем. Бронюйте путівки в Боржаву з «Лікувальним пакетом» від семи днів. Хоча для максимального результату оздоровлення рекомендовано найкращий термін лікування 2-3 тижні.

Будьте певні – в Боржаві позбудетесь обмежень опорно-рухового апарату, повернетесь з відпочинку оновленими, сильними та готовими до нових звершень.

Чудові емоції ще довго будуть підтримувати ваш відмінний настрій.

Поділитись

Новини по темі: