17 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Основні переваги теплових помп

  • 13 грудня, 2020 12:29
Установки з тепловими помпами мають безліч переваг, як фінансових, так і екологічних, які є причиною того, що системи теплових помп стали дуже популярними за останнє десятиліття або близько того. Їх можна використовувати для обігріву або охолодження приміщення за допомогою:
  • радіаторів;
  • повітряних конвекторів;
  • систем теплої підлоги;
  • для нагріву води;
  • для загального використання в будинку.


Нагрівання та охолодження

Теплові насоси забезпечують тепло й охолодження, рекомендуємо постачальника https://noviterm.com.ua/uk/. Теплові помпи можуть забезпечувати обігрів та охолодження приміщення одним натисканням кнопки на настінному моніторі, пульті дистанційного керування або навіть в додатку для телефону. Таке нагрівання або охолодження може бути забезпечено дуже швидко через характер їх конструкції. При правильній установці та правильній установці вони забезпечують дуже ефективний контроль температури в приміщенні, дуже швидко нагрівають або охолоджують приміщення, а потім підтримують бажану температуру.

Заощадження електрики

Теплові помпи мають дуже високі показники енергоефективності. Теплові помпи зараз є найбільш економічно ефективним способом обігріву з використанням електрики. Це робить систему теплової помпи дешевої в експлуатації та, швидше за все, знижує ваш вуглецевий слід. Взагалі кажучи, система теплової помпи може мати ККД від 200% до 400%. Це робить систему теплового насоса одним з найдешевших способів обігріву власності.

Економія грошей

Теплові помпи мають великі фінансові переваги. Теплова помпа заощадить багато грошей через дуже високих показників енергоефективності. Початкові витрати можуть бути страшними, але вони підвищують цінність вашої власності. Також корисно подивитися на теоретичний період окупності.

Збереження екології

Системи теплової помпи істотно знизять вуглецевий слід. У зв'язку з тим, що тепловий насос безпосередньо не використовує горіння для вироблення тепла, немає ніяких викидів вуглецю, крім тих, які утворюються в точці виробництва електроенергії. Це робить тепловий насос виключно екологічною технологією обігріву та охолодження приміщень. Теплові насоси також більш екологічні, ніж будь-коли, оскільки тепер в них використовується холодоагент R410A, який не завдає шкоди озоновому шару в разі викиду.

Ні конденсату

Така система допоможе запобігти утворенню конденсату. Якщо ви вирішите використовувати помпу для охолодження влітку, тоді у вашій кімнаті буде автоматично проводитися осушення під дією пристрою. Взимку тепле повітря, що циркулює навколо вашої власності тепловим насосом, також сприяє зменшенню конденсації.

Гарне повітря

Теплові насоси допомагають поліпшити якість повітря в приміщенні. Оскільки насоси не спалюють нічого для виділення тепла, вони не виділяють дим в повітря. У міру того як тепловий насос забезпечує циркуляцію повітря в кімнаті, фільтри очищають повітря, видаляючи пил, спори цвілі, запахи, дим і інші частинки. Це робить їх ідеальними для людей, які страждають на астму та алергію.

Поділитись

Новини по темі: