26 травня, 2022
Ми в соцмережах

Сучасна косметологія - переваги та іноваційні процедури

  • 9 листопада, 2020 17:04
  • 486
Естетична косметологія зараз дуже популярна, особливо серед жінок, тому що вона дозволяє швидко і неінвазивно досягти образу своєї мрії. Це розділ, що поєднує в собі переваги косметології і естетичної медицини, який дає можливість корегувати різні види недоліків і протидіяти видимим ефектам старіння. Косметологія займається не тільки базовими питаннями догляду за шкірою, а й серйозними порушеннями в дерматологічній сфері.

Avantage - косметологічна клініка, яка пропонує процедури естетичної медицини для корегування дефектів та вад тіла. Скориставшись послугами косметологів і рекомендованими ними процедурами, можна набагато легше впоратися з проблемами шкіри, зменшити зморшки, поліпшити риси обличчя або форму губ, а також позбутися зайвого жиру і кілограмів без необхідності використання обмежувальних дієт або інтенсивних вправ.

Чому варто вдаватися до процедур естетичної косметології?

Перед тим як прийняти рішення про проведення процедури естетичної косметології, багато жінок сумніваються в її перебігу або виборі відповідного кабінету. Це цілком зрозуміло, адже для того, щоб ефективно позбутися від шкірних проблем або дефектів на тілі, в основі лежить пошук гарного фахівця, який крім відповідної освіти та знань має ще й естетичне чуття і з великою точністю виконує свою роботу.

Нині процедури естетичної косметології ретельно удосконалюються, стають більш безпечними і більш доступними, що робить їх все більш популярними як серед жінок, так і серед молодих людей. На вибір пропонується широкий вибір — від масажу та ароматерапії до процедур по догляду за ногами та руками, обличчям або зоною декольте, аж до процедур для схуднення. Це означає, що кожен знайде для себе ідеальну пропозицію, адаптовану до віку й індивідуальних потреб.

Косметологічні салони

Косметологічні салони стають все більш популярними завдяки постійному підвищуванню якості послуг і розвитку передових технологій. Використання їх пропозиції не тільки позитивно впливає на красу і допомагає позбутися від недоліків, але також розслабляє і дозволяє зарядитися енергією. Професійні послуги, безумовно, комплексно подбають про шкіру не тільки шляхом самої процедури, а й шляхом її правильного підбору відповідно до потреб користувача.

Використання неінвазивних методів означає, що не потрібно багато часу на регенерацію. Косметологічні процедури безпечні, якщо вони адаптовані до індивідуального стану шкіри. Це цікава альтернатива для жінок, у яких мало вільного часу, тому що вона забезпечує тривалі результати. Відповідне обладнання для косметологічних кабінетів, якісна косметика, а також знання і великий досвід фахівців гарантують відмінний результат на довгий термін. 

Приклади процедур естетичної косметології

Цікавим рішенням догляду за шкірою можуть стати такі сучасні методи, як:

  • микродермабразия;
  • гідробразія;
  • оксібразія. 


Мезотерапія підійде літнім жінкам і чоловікам, які бажають позбутися від зморшок і надати шкірі еластичність. Можна вибрати як традиційні методи з місцевою анестезією (виконувані лікарями), так і та безголкові з імпульсами струму. Ця процедура також використовується для видалення целюліту і розтяжок або для видалення жирової тканини. Ще одним способом видалення непотрібних жирових клітин може стати інноваційне лікування з використанням спеціального обладнання, що генерує ультразвукові хвилі. 

Останнім часом все більш популярним стає кріоліполіз — один з ефективних методів зменшення жирових відкладень. Для цього використовується низька температура, яка викликає ефект ліполізу, тобто руйнування жирових клітин. Ця процедура повністю безпечна, і під час її проведення фахівці постійно контролюють температуру шкіри, судин і нервів. 

Відмінною альтернативою може бути також ін'єкційний ліполіз, тобто ін'єкція активної речовини, що розчиняє жирову тканину в певних областях тіла. 

Поділитись

Новини по темі: