28 травня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості та переваги туристичного страхування

  • 30 жовтня, 2020 21:00
Під час подорожі до країн Європи оформлення страхового поліса є обов’язковою процедурою. Без її проходження, подорожній не має змоги оформити візу та відправитися до бажаної країни. Туристична страховка надає туристу захист у випадку надзвичайної та небезпечної ситуації. Її наявність скасовує франшизу та покриває всі витрати в разі нещасного випадку. 

На сайті Polis UA кожен має змогу швидко та зручно оформити туристичну страховку. Для розрахунку вартості достатньо обрати напрямок та період подорожі, а також кількість туристів. На сайті представлена вся необхідна для користувача інформація. Також, є змога проконсультуватися зі спеціалістом в режимі онлайн. Корисною буде рубрика сайту, в якій розміщені поради для туристів. Вони дозволять забезпечити максимальну безпеку в подорожі собі та своїм близьким, допоможуть уникнути небезпечних ситуацій та надати допомогу в разі необхідності. Перевагою є й наявність відповідей на найпопулярніші питання про туристичне страхування та електронний поліс.
Є декілька варіантів туристичного поліса.

Найпоширенішим з них є базовий пакет. Не дивлячись на це, список надзвичайних ситуацій неймовірно широкий. Такий поліс допоможе покрити найпоширеніші страхові випадки. В список послуг, що покриваються полісом, входить: виклик лікаря, лікування в медичному закладі, транспортування постраждалого на батьківщину, компенсація витрат на лікування.

Для відпочивальників, які відправляються до берега моря, є окрема страховка. Вона створена для покриття небезпечних ситуацій, що можуть виникнути при дайвінгу та інших популярних розвагах біля моря чи океану. Також, така страховка знадобиться при тепловому ударі, ужалені медузи, укусі риб і так далі.

Варто зазначити, що більшість страхових полісів не покривають ситуації, що сталися під час активного відпочинку. В список таких розваг входить катання на банані. Різні пляжні ігри, спуски на лижах з гір, катання на мопеді, стрибки з банджо, екскурсія у аквапарку, розважальні заходи готелю, рибалка, катання на тваринах, серфінг і таке інше. Під час оформлення документації варто звернути на це увагу. Не потрібно про це забувати і під час відпочинку. Страховка надає змогу компенсувати фінансові витрати, проте позбавити людину травм чи її наслідків вона не може, отож варто бути відповідальним.
Поділитись

Новини по темі: