14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • У Житомирі відкрили офіс «Зроблено в Україні»: допомагатимуть бізнесменам-початківцям та здобувачам грантів

У Житомирі відкрили офіс «Зроблено в Україні»: допомагатимуть бізнесменам-початківцям та здобувачам грантів

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 21 червня, 2024 17:58

21 червня у Житомирі відбулося урочисте відкриття регіонального офісу “Зроблено в Україні”, який діятиме на базі філії Житомирського обласного центру зайнятості. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

Офіс створюється в рамках економічної платформи «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу, а саме комплексного консультування щодо урядових та регіональних програм підтримки і розвитку бізнесу, активних програм сприяння зайнятості та фінансового стимулювання роботодавців.

Зокрема, фахівці офісу допомагатимуть у написанні бізнес-планів та оформленні документів для участі в грантових програмах проєкту єРобота, найпопулярнішими серед яких є “Власна справа” та “Грант для ветеранів/ветеранок та їх подружжя”.

З початку реалізації цих програм жителі Житомирщини подали вже понад 2100 заявок, 940 з яких були схвалені Державним центром зайнятості та надано фінансування для реалізації бізнеспланів. Загальна сума державних інвестицій у розвиток підприємництва області вже складає понад 233 млн.грн. Реалізація бізнес-проєктів грантоотримувачами має додати в області щонайменше 2000 нових робочих місць.

Довідково. Офіси «Зроблено в Україні» для малого та мікробізнесу — частина національної політики, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, яка реалізується Міністерством економіки України. Мета — розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу. На сьогодні в Україні вже діють 10 офісів «Зроблено в Україні».

Офіс у Житомирі – перший із чотирьох, які мають запрацювати на Житомирщині. До кінця року такі ж офіси будуть створені у Звягелі, Бердичеві та Коростені.

Поділитись

Новини по темі: