28 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Принцип купувати українські товари має стати філософією українського суспільства, — Денис Шмигаль

Принцип купувати українські товари має стати філософією українського суспільства, — Денис Шмигаль

  • 13 квітня, 2024 16:29

Українське суспільство має підтримувати бізнес, купуючи українські товари. Це філософія, закладена в економічну платформу «Зроблено в Україні», зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Аналіз споживання товарів в інших країнах виявив, що близько 70% від усієї продукції населення купує у власних виробників. Тим часом в Україні цей відсоток удвічі нижче.

«Філософія платформи полягає в стимулюванні виробництва й активізації попиту. Від насичення внутрішнього ринку нашими товарами до нових експортних можливостей. Від започаткування невеликої власної справи до розвитку потужних підприємств, де працюють сотні людей. Це потрібно не лише бізнесу, це потрібно кожному українцю», — наголосив очільник Уряду.

«Купуючи українське, ми повертаємо 40% коштів назад до бюджету. Нагадаю, що саме з внутрішніх ресурсів Україна зараз фінансує сектор безпеки та оборони. Тобто це наш спільний внесок у перемогу», — підкреслив Денис Шмигаль.

Ще один фактор — це створення передумов для збереження людського капіталу. Зокрема, для повернення українців з-за кордону, адже тільки так можна відбудувати країну та розпочати зростання.

«Також це чіткий сигнал світу, що українцям є чим пишатися, є що запропонувати, є чим конкурувати. Це самоповага та повага наших міжнародних партнерів і друзів», — відзначив Прем’єр-міністр.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: