За позовом Бердичівської окружної прокуратури з приватного підприємця стягнуто понад один мільйон гривень недоотриманої Семенівською сільською радою вигоди за користування землею комунальної власності.
Йдеться про ділянку землі площею майже 4 га, що на території громади.
Про це інформує пресслужба прокуратури.
Відповідач в серпні 2016 року набув у власність цілісний майновий комплекс «Нафтобаза», що складається з будівлі прохідної, складу, насосної, розташованої на ділянці землі комунальної власності.
Відтоді, упродовж декількох років, підприємець користується й землею.
Однак окружною прокуратурою встановлено, що відповідач не оформив належним чином правовстановлюючих документів на ділянку, та, відповідно не сплачує до місцевого бюджету коштів з орендної плати.
Прокуратура заявила позов, який Господарським судом Житомирської області задоволено та стягнуто з підприємства понад 1,1 млн грн.
Після набуття рішенням суду законної сили прокуратурою вживатимуться заходи щодо його реального виконання.