28 червня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Будівельна фірма на Житомирщині не сплатила податку 4,5 млн грн: розслідування прокуратури змінило ситуацію

Будівельна фірма на Житомирщині не сплатила податку 4,5 млн грн: розслідування прокуратури змінило ситуацію

  • Фото: Ілюстративне
  • 27 червня, 2025 17:52

Підприємством не сплачено понад 4,5 млн грн податків – прокуратурою забезпечено повне відшкодування збитків. 

Про це інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури. 

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України).

Слідством встановлено, що бухгалтер одного з підприємств будівельної галузі на Житомирщині не забезпечила сплату податку на додану вартість та податку на прибуток у значному розмірі на загальну суму понад 4,5 млн грн.

В межах досудового розслідування, до повідомлення особі про підозру, сума заборгованості перед державним бюджетом сплачена у повному обсязі.

Відтак, у відповідності до вимог ч.4 ст.212 КК України, прокурором до Богунського районного суду м. Житомира скеровано клопотання про звільнення бухгалтера від кримінальної відповідальності у зв’язку з повною сплатою податкових зобов’язань.

Поділитись

Новини по темі: