Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Місія лідера – на своєму прикладі демонструвати шлях турботи про довкілля

Місія лідера – на своєму прикладі демонструвати шлях турботи про довкілля

  • 10 листопада, 2021 13:04

Бренд морозива «Рудь» першим в Україні почав випуск морозива з підтвердженою кількістю використаної«зеленої енергії» у своєму виробництві. Це означає, що частина енергії, яка використовується на виробництві є відновлюваною. Що в свою чергу зменшує використання не екологічних джерел, які негативно позначаються на екології довкілля.

Під егідою компанії «Green Cert Ukraine» спільно з «TÜV Thüringen Ukraine» на виробництві АТ «Житомирського маслозаводу» була проведена перша верифікація, яка підтвердила кількість оновленої енергії при виробництві морозива ТМ «Рудь» у розмірі 5.6%.

Вже найближчим часом на полицях магазинів з`явиться морозиво «Ескімос» (ТМ «Рудь») з маркуванням «Green Cert Ukraine». Таким чином, покупці морозива зможуть обирати продукцію, яка окрім улюбленого смаку і насолоди дбає про екологічне майбутнє. А компанія «Рудь», у свою чергу, продовжить збільшувати кількість «зеленої енергії» у своєму виробництві й надалі просуватиме ідеологію відповідального споживання електроенергії.

То ж бренд морозива «Рудь» закликає виробників всіх галузей приєднатися до цієї ініціативи і почати активно піклуватись про наше довкілля разом. Впевнені, що сучасні покупці, i ще багато їх наступних поколінь, позитивно оцінять такий підхід.

Пресслужба компанії «Рудь»

Поділитись

Новини по темі: