Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Зеленський анонсував новий пакет допомоги бізнесу: 8000 грн для ФОПів і працівників, які втратили роботу

Зеленський анонсував новий пакет допомоги бізнесу: 8000 грн для ФОПів і працівників, які втратили роботу

  • 25 листопада, 2020 8:53
Президент Володимир Зеленський заявив, що до Ради найближчим часом подадуть законопроєкти щодо заходів для підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, зокрема, ФОПи та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн.

Про це він сказав у своєму черговому влозі, передає Офіс президента.

За його словами, законопроєкти, зокрема, передбачатимуть те, що ФОПи та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають одноразову матеріальну допомогу у розмірі 8 тис грн.
 

"Для цього потрібно зробити три кроки: 1. зайти в додаток "Дія"; 2. Ввести дані; 3. Номер банківської картки. Далі перевірка даних і максимум через кілька днів 8 тисяч гривень приходять вам на картку", - пояснив Зеленський.


Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.

Також, за його словами, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць.
 

"Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника", - зазначив президент.


Зеленський повідомив, що підприємства, робота яких припиняється через карантинні обмеження, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. За його словами, це - майже 1,5 млрд грн для близько 120 тис юридичних осіб.
 

"Якщо через посилення карантину ваша діяльність забороняється, ви отримаєте компенсацію на сплату ЄСВ за своїх найманих працівників", - сказав він.


Також, за його словами, передбачаються податкові канікули. При посиленні обмежувальних заходів 200 тис. фізичних осіб - підприємців 1-ї групи будуть звільнені від сплати всіх податків і зборів, включно з ЄСВ.

Глава держави також зазначив, що відновлюється дія програм підтримки бізнесу, які успішно працювали під час карантину навесні.
 

"Це матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років. Це компенсації з часткового безробіття", - зазначив він.


Зеленський додав, що малий і середній бізнес уже отримали понад 13 млрд грн за програмою "Доступні кредити 5-7-9%".

"Важливо, що програма "5-7-9" продовжиться та розширить свої можливості в цьому та наступному році", - запевнив Зеленський.
 

"Ми дуже сподіваємось на підтримку Верховною Радою всіх вищезазначених важливих кроків", - підкреслив він.


Зеленський також закликав українців підтримувати улюблені кафе та ресторани, замовляючи у них доставку їжі.
 

"Розкажіть у соціальних мережах про місця, де вам завжди смачно й де можна замовити доставку, підтримавши їх таким чином. І сьогодні, і на вихідних", - сказав він у влозі.


Поділитись

Новини по темі: