27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Житомирська область на боротьбу з COVID-19 вже витратила 79 мільйонів гривень

Житомирська область на боротьбу з COVID-19 вже витратила 79 мільйонів гривень

  • 24 квітня, 2020 11:47
  • 513
На протидію COVID-19 в Житомирській області виділено 124,7 млн грн. З місцевих бюджетів області направлено 95,3 млн грн, у тому числі з обласного бюджету – 32 млн грн. Про це 23 квітня розповів голова обласної ради Володимир Ширма.

Також від малого та середнього бізнесу надійшло 15,4 млн грн та 14 млн грн – це кошти «великого бізнесу»
 

«Станом на сьогодні на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією вже використано 79 млн грн. Розпорядниками коштів є обласна та місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданнях цих комісій і вирішується, на які нагальні потреби спрямувати кошти. Зокрема, кошти розподіляються, як на закупівлю тестів, медикаментів, так і на придбання засобів індивідуального захисту для медиків, бензину для бригад «швидкої», доплату медичним працівникам тощо», - поінформував Володимир Ширма.


З-поміж іншого на придбання засобів індивідуального захисту використано понад 10,5 млн грн бюджетних коштів та 2,2 млн грн приватних коштів; на закупівлю лікарських засобів спрямовано майже 4,7 млн грн бюджетних коштів та 1,3 млн грн – це приватні кошти. 

Для закупівлі медичної апаратури використано майже 9,5 млн грн бюджетних та 3,8 млн грн приватних коштів.
Поділитись

Новини по темі: