Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • У Житомирській області частіше сплачують «комуналку» через Приват24, термінали і QR-коди, ніж у касах банку

У Житомирській області частіше сплачують «комуналку» через Приват24, термінали і QR-коди, ніж у касах банку

  • 27 лютого, 2019 9:45

Все більше житомирян сплачують за комунальні та інші послуги через інтернет-банкінг, QR-коди та у терміналах самообслуговування.

За словами керівника напрямку платежів і переказів Житомирського РУ ПриватБанку Олександра Вербельчука, понад 71% клієнтів в області для здійснення платежів обирають не банківські каси, а канали самообслуговування - Приват24, QR-коди на квитанціях  і термінали ПриватБанку.
 

“Як показує статистика, за останні декілька років значна частина клієнтів ПриватБанку не відвідують банківські каси, а сплачують за комуналку й інші платежі через альтернативні канали самообслуговування. Таким чином, зникає необхідність стояти у черзі, а також є можливість контролювати всі свої платіжки самостійно”, - підкреслив Олександр Вербельчук.
 

Крім цього, платежі у Приват24, терміналах самообслуговування і через сканування QR-коду дозволяють клієнтам економити на комісії. Оскільки комісії у каналах самообслуговування є значно нижчими ніж у касах, а за деякі послуги можна і взагалі сплачувати без жодної комісії.

Одним із найпопулярніших інструментів при сплаті платежів у Приват24 залишається послуга “Регулярні платежі”. Клієнту не потрібно відвідувати банк для проведення платежів, які повторюються. Достатньо разово дати розпорядження ПриватБанку і щомісяця з рахунку або картки клієнта буде списуватися необхідна сума.

Наразі в Житомирській області встановлено 370 терміналів самообслуговування ПриватБанку, в яких можна здійснювати платежі самостійно.

Поділитись

Новини по темі: