28 листопада, 2023
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Житомир вітає Героїв з Днем Десантно-штурмових військ ЗСУ: ні страху, ні сумніву

Житомир вітає Героїв з Днем Десантно-штурмових військ ЗСУ: ні страху, ні сумніву

  • Фото: Житомирська міська рада
  • 21 листопада, 2023 9:33

Сьогодні Україна відзначає День Десантно-штурмових військ ЗСУ. Десантники житомирської 95-ї бригади завжди відзначались особливим професіоналізмом, відвагою та силою.

Героїв десанту зі святом привітав голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Сьогодні усі ми маємо за  честь вітати наших крилатих піхотинців, які завжди боронять нас та б'ють ворога там, де найважче! Наші хлопці та дівчата в марунових беретах - це воїни, якими захоплюється світ. Вони завжди перші: на вістрі відчайдушних але чітко виважених атак, в опануванні новітнього озброєння, на звільненій український землі», — йдеться у повідомленні.

Десантники-штурмовики щодня ведуть важкі бої, проводять рейди та завдяки вражаючій сміливості творять неможливе. Воїни вже не раз довели, що готові до кінця боротися за мирне життя та український народ. Щодня вони наближають українську Перемогу.

«ДШВ — це ні страху, ні сумніву, ДШВ — це там, де найважче, ДШВ — це ті, хто битимуться до останнього. Дорогі воїни, бажаємо вам міцного здоров’я, успіху у службі, перемог та Божого заступництва, а вашим родинам – миру та добробуту! Слава Десантно-штурмовим військам Збройних Сил України», — йдеться у повідомленні пресслужби 95-ї ОДШБр.

Поділитись

Новини по темі: