25 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • «Ви наш тил!» 95 бригада подякувала Житомирській громаді за надану допомогу

«Ви наш тил!» 95 бригада подякувала Житомирській громаді за надану допомогу

  • Фото: скриншот з відео 95 бригади
  • 16 листопада, 2023 9:44

Командування та особовий склад 95-ї бригади ДШВ висловили глибоку подяку Житомирській громаді, міськраді та міському голові за надану протягом року допомогу.

Відповідне звернення опублікували на Facebook-сторінці бригади.

"Так, наша бригада отримала величезну партію волонтерської допомоги, серед якого надважливі квадрокоптери (AUTEL EVO, DJI Mavic та DJI Matrice різних типів), тепловізійні приціли, прилади нічного бачення, антидронові засоби, комплекти для підготовки та тренування військовослужбовців, комплект інтерактивної панелі (дошка відображення), комплекти комп’ютерної техніки. А також серед допомоги були смартфони – iHunt. Особливості цих гаджетів в тому, що вони мають потужну батарею, дозволяють зберігати великі обсяги інформації та має вбудований тепловізор. Вони вже у підрозділах і служать для налагодження кращого зв’язку між підрозділами, щоб десантники могли оперативніше знищувати окупантів на нашій землі", - зазначали в 95-ці.

Як кажуть в бригаді, була помилкова інформація, що смартфони нібито закупили для особистого користування чиновників. 

"Насправді ці телефони були закуплені на прохання саме нашої військової частини, ми їх апробували в дії та будемо ще просити купити такі смартфони", - додали в бригаді ДШВ.

Величезна частина допомоги від Житомирської громади одразу відправилася в бойові підрозділи та вже успішно допомагає десантникам нищити ворога та звільняти українську землю.

"Дякуємо за надану необхідну техніку. Ви з початку повномасштабної війни не забуваєте про нашу бригаду та допомагаєте всіма силами на постійній основі, щоб наші воїни могли ефективніше і швидше нищити ворога на фронті. Ви наш тил, тільки спільними зусиллями ми здобудемо Перемогу!" - резюмували захисники.

 

Поділитись

Новини по темі: