30 травня, 2024
Ми в соцмережах

В Україні створено Корпус демінерів

  • Фото: Мережа
  • 16 квітня, 2024 16:17

До Корпусу демінерів долучились підрозділи Міноборони та ЗСУ, які виконуватимуть завдання на деокупованих територіях.

«Корпус демінерів фактично створений. На сьогодні до нього долучились підрозділи Міноборони та ЗС України, які виконуватимуть завдання на деокупованих територіях. Вже створені 1000 груп розмінування», — зазначив полковник Руслан Берегуля, начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки. Про це повідомляє АрміяInform

Однак, поки не вистачає достатньої кількості автомобільної, спеціальної техніки та обладнання.

«Ми працюємо з нашими іноземними партнерами, які доєднались до Коаліції з розмінування. Завдяки нашій спільній роботі найближчим часом слід очкувати надання нам матеріально-технічної допомоги. Завдяки чому ми доукомплектуємо підрозділи, що входять до Корпусу демінерів», — пояснив він.

Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки додав, що на сьогодні ці підрозділи вже працюють у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

На брифінгу було заявлено, що до Корпусу демінерів входитиме 5000 фахівців. Його завданнями будуть: обстеження територій, очищення місцевості у рамках оперативного реагування, проведення заходів гуманітарного розмінування.

Поділитись

Новини по темі: