17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • У Житомирській області понад 8 тисяч порушників закону про мобілізацію — дані ГУНП

У Житомирській області понад 8 тисяч порушників закону про мобілізацію — дані ГУНП

  • Фото: ілюстративне
  • 20 травня, 2024 10:39

Російська пропаганда зараз посилено розгойдує тему, що в Україні майже мільйони ухилянтів від військової служби. Звичайно, це не так. OBOZ.UA надіслав інформаційні запити до всіх обласних главків поліції і вже отримав більшість відповідей.

З'ясувалося, що військкоми передали до НПУ інформацію про 94,5 тисяч осіб, які ухиляються від явки до ТЦК

"У ГУНП у Житомирській області OBOZ.UA повідомили, що облік звернень від територіальних центрів комплектації щодо встановлення місцеперебування та доставлення осіб, які ухиляються від явки, з 15 листопада 2023 року здійснюється відповідно до нового алгоритму взаємодії Нацполіції та ТЦКСП. І станом на кінець квітня 2024 року в поліцію передали дані про 8289 жителів регіону, які порушили законодавство про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Причому, як повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП Олег Бродський, 2452 з них уже знайдено правоохоронцями та доправлено до ТЦК", - йдеться в повідомленні.

Загалом на сьогодні вже є дані, що військкоми передали поліції інформацію про 94 526 ухилянтів. З них 20 031 осіб було знайдено поліцією та доставлено до ТЦК. Найбільше звернень надійшло від ТЦК та СП на Дніпропетровщині — 38 282 звернення.

Поділитись

Новини по темі: