3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Побратими евакуювали Героя з вогневої позиції: у Житомирі прощались із Денисом Болошкевичем

Побратими евакуювали Героя з вогневої позиції: у Житомирі прощались із Денисом Болошкевичем

  • Фото: Держприкордонслужба
  • 25 листопада, 2023 16:37

Захищаючи Україну, в боях з російськими окупантами загинув воїн з Житомира — 36-річний Денис Болошкевич на позивний «Балон».

Про втрату Героя 25 листопада повідомила Житомирська міська рада.

Болошкевич Денис Юрійович (02.05.1987 — 12.11.2023) народився у Житомирі. Отримавши освіту в ЗОШ №25, вступив до Житомирського кооперативного фахового коледжу бізнесу і права. З 2007 року — служба за контрактом в ДШВ ЗСУ. Після закінчення контракту вступив до ЖДУ ім. Франка на факультет іноземних мов.

Денис неодноразово брав участь у спільних військових навчаннях у Німеччині, Македонії, Румунії.

Із початку 2014 — служба за контрактом у Прикордонних військах України. Там, на Луганщині, у березні 2014 року Денис Юрійович із побратимами одними з перших героїчно відбивали наступи рф. Після закінчення контракту працював на заводі.

Денис Юрійович із перших днів повномасштабної агресії став на захист рідної країни у складі ДПСУ. Героїчно захищав кордони півночі Батьківщини: Житомирщина, Київщина, далі був захист Чорнобиля, Черкас, з квітня 2023 — захист Луганської області, з жовтня 2023 — участь у боях за Донеччину.

Неодноразово Захисник отримував бойові поранення, контузії, та після дуже коротких перерв продовжував виконувати бойові завдання із захисту держави.

За мужність та героїзм нагороджувався подяками, грамотами, відомчими та державними відзнаками і нагородами.

Денис Юрійович героїчно загинув у Донецькій області… Ймовірна дата загибелі 12 листопада 2023р... 21 листопада побратимам вдалося евакуювати Героя з вогневої позиції.

Поховали захисника у Житомирі на Смолянському військовому кладовищі.

Фото: Північний кордон. Держприкордонслужба

Поділитись

Новини по темі: