21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • 90% рятувальників та поліцейських заброньовано від мобілізації

90% рятувальників та поліцейських заброньовано від мобілізації

  • Фото: ГУ ДСНС
  • 8 червня, 2024 9:52

Про бронювання 90% особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України повідомив Ігор Клименко, Міністр внутрішніх справ України.

"10% співробітників ДСНС мають вибір мобілізовуватися до лав Збройних сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби. 10% поліцейських, які підлягають мобілізації, можуть приєднатися до бригади "Лють" або додатково створених трьох бойових бригад Національної поліції України", - написав Клименко в телеграмі в п'ятницю.

При цьому він зазначив, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України кількість військовозобов'язаних працівників ДСНС і Нацполіції, які підлягають бронюванню, може становити понад 50% за окремим рішенням міністра оборони, ухваленим на підставі обґрунтованого звернення міністра внутрішніх справ. У зв'язку з цим ухвалено узгоджене рішення про бронювання 90% особового складу ДСНС і Нацполіції.

"Щодо рятувальників: наша позиція полягає в тому, щоб працівники підрозділів оперативного реагування (пожежні, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо) були повним складом заброньовані. Тож це рішення не вплине на оперативність та ефективність роботи ДСНС", - сказав Клименко.

90% рятувальників та поліцейських заброньовано від мобілізації

90% рятувальників та поліцейських заброньовано від мобілізації

Поділитись

Новини по темі: