Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • На житомирському бездоріжжі тестували бронемашини: переможця приймуть на озброєння ЗСУ. ФОТО

На житомирському бездоріжжі тестували бронемашини: переможця приймуть на озброєння ЗСУ. ФОТО

  • 25 грудня, 2019 14:27
24 грудня на житомирському полігоні пройшов демонстраційний показ нових і модернізованих зразків бронеавтомобільної техніки для Зброєних сил України. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

До показу були представлені бронеавтомобілі «Дозор-Б» виробництва ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», «Новатор» і «Варта» від ТОВ «Українська бронетехніка» та «Oncilla-M» ТОВ «НВК «ВК Система».

На першому етапі бронеавтомобілі продемонстрували можливості у подоланні різноманітних перешкод на випробувальному полігоні «АвтоКрАЗ». Другим етапом випробовувань став марш довжиною понад 500 км за маршрутом м. Кременчук – полігон на Житомирщині.

На полігоні відбувся третій етап, вході нього розробники продемонстрували можливості бронеавтомобілів у наближених до екстремальних польових природних умовах. Також, за участі військовослужбовців десантно-штурмових військ, відбулася практична перевірка ергономічності десантних відділень. 

На завершення випробувань демонструвалися вогневі можливості кожного зразка техніки.

«За результатами демонстраційного показу комісія Збройних Сил України надасть пропозиції для прийняття рішення щодо подальшого постачання на озброєння кращих із представлених зразків бронеавтомобілів», – зазначають у Генштабі.Поділитись

Новини по темі: