Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 23 Сентября 2020    03:36:38
Головна » Публікації » Інтернет

Правильний підбір ортопедичних устілок


Правильний підбір ортопедичних устілок
Носіння ортопедичних устілок сприяє розвантаженню зв'язок і створює додаткову амортизацію для кісток, завдяки чому організм захищається від тряски, а стопи від можливої деформації. Завдання ортопедичних устілок полягає в фіксації стопи в правильному положенні. Супінатор сприяє, щоб стопа розташовувалася по осі, запобігати осідання склепінь, коректно розподілялося навантаження між м'язовим і зв'язковим апаратами. Всі ортопедичні устілки на Ортосалоне ви можете перевірити на відповідність потрібних вам критеріїв і лише після цього придбати їх.

При систематичному носінні коригуючих устілок усувається ряд проблем, якими супроводжується плоскостопість:
  • знижуються больові відчуття, що виникають при ходьбі в стопі і м'язах гомілки;
  • профілактика розвитку артрозу;
  • зменшується навантаження на хребетний стовп і поліпшується постава;
  • не народжуються нові мозолі, тріщини, натоптиші і потертості;
  • стопа більше не буде повертатися;
  • хода набуває більш витончений вид, стає легкою і пружною.
 

Різновиди ортопедичних устілок

Вибір матеріалу залежить від ступеня плоскостопості та типу деформації стопи. Найчастіше використовуються:
  • Жорсткі. Виготовлені з пластику, графіту або стали використовуються для розвантаження опорно - рухового апарату у пацієнтів з незначною деформацією стопи, які страждають ожирінням.
  • Напівтверді супінатори з пластика відмінно виконують функції амортизаторів при ходьбі і паралельно з цим утримують стопу в правильному положенні.
  • М'які супінатори, матеріалом для яких служать губчасті або спінені матеріали, часто призначаються пацієнтам з діабетичною стопою. Вкладиші сприяють розподілу навантаження, завдяки чому запобігається розвиток натоптишів і мозолів.

Матеріалами для серійних ортопедичних устілок виступають пробка, шкіра і т.д. (М'які і напівтверді матеріали). Їх головною відмінністю є можливість підстроювання під анатомічні вигини стопи. Фабрична продукція може використовуватися для профілактики захворювань або корекції плоскостопості на початковій стадії. Перед їх покупкою потрібно обов'язково порадитися з ортопедом.

Для корекції плоскостопості застосовуються індивідуальні ортопедичні устілки . Моделювання устілок з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта дозволяє створювати механізм амортизації стопи шляхом формування рельєфної опори під її склепіннями.
Завдяки використанню ортопедичних устілок можна значно поліпшити стан опорно-рухового апарату і скорегувати підйом зводу стопи в короткі терміни.
 

24 Октября 2019 488
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: