Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 21 Січня 2020    02:15:12
Головна » Публікації » Інтернет

Керівництво для початківців по маршрутизаторам


Керівництво для початківців по маршрутизаторам

Вид комп'ютерного обладнання, який бентежить людей — це маршрутизатор. Ви знаєте, що таке роутер, або навіщо він вам потрібен? Ви шукаєте його, тому що друг або продавець сказав, що він вам необхідний? Чи, може бути, він у вас є, але ви не в курсі, що він робить?

Нижче ви знайдете дуже просте керівництво по роутерам. Ви дізнаєтеся, що це таке, що вони роблять, чому він вам потрібен, і як його купувати.

На офіційному сайті китайського виробника мережевого устаткування netis.ua представлені багатофункціональні бездротові маршрутизатори за доступною ціною.

Роутери NETIS:

 • N4 АС1200;
 • MW5230;
 • N1 AC1200;
 • W1;
 • WF2409E;
 • WF2411 (E, R);
 • WF2419 (E, R);
 • WF2681;
 • WF2710;
 • WF2780;
 • WF2880.

 

Що таке роутер і що він робить?


Маршрутизатор - це невеликий пристрій, який знаходиться між вашим модемом і комп'ютером. Більшість маршрутизаторів мають приблизно той же розмір і форму, що і модем. Призначення роутера - взяти інформацію з модему і доставити її на ваш комп'ютер. Але це не найкрутіша функція.

Що хорошого в маршрутизаторі, так це те, що він може отримувати цю інформацію з кількох мереж і передавати її на кілька комп'ютерів. Іншими словами, ви можете перебувати за робочим столом в одній кімнаті, а ваші діти - зі своїми планшетами в своїй, при цьому ви будете одночасно користуватися Інтернетом, використовуючи одне й теж підключення до Інтернету.
 

Чому ви повинні мати маршрутизатор?


Перше, на що слід вказати, це те, що роутер не є обов'язковим. Вам не потрібно мати його, але є кілька причин, за якими ви захочете його отримати.
 

 


Основна причина полягає в тому, що ви можете запускати кілька комп'ютерів в своєму будинку одночасно, без необхідності купувати додаткове підключення до Інтернету.

Можна використовувати ПК, ноутбук та інше обладнання без проводів. Маршрутизатори також підвищують рівень безпеки вашого з'єднання.
 

Як вибирати роутер?

Який маршрутизатор купити, може бути проблемою, з огляду на купу різних опцій і функцій, не кажучи вже про жаргон, який використовується для їх опису.

Двохдіапазонний – здатний передавати інформацію по 2 радіочастотам (2,4 ГГц і 5 ГГц). Суть такого режиму полягає в розширенні смуги пропускання, щоб ви могли зазнавати менше труднощів при одночасному використанні вашої мережі.
 

Щоб визначити, чи потрібна вам двухполосна настройка чи ні, подумайте, для чого ви будете використовувати свій інтернет. Якби ви і, можливо, діти перевіряли тільки електронну пошту і робили домашні завдання, то, напевно, було б непогано з однією групою. Однак, якщо ви геймер або ви хочете перетворити свою вітальню в Starbucks (безкоштовний Wi-Fi), то подвійний діапазон буде хорошим вибором.

Покриття або діапазон – це пов'язано з силою сигналу вашого бездротового маршрутизатора. Чим далі ви можете бути від роутера, зберігаючи при цьому сильний сигнал, тим більше у вас гнучкості. Потужність сигналу залежить від кількості (або якості) антен на ньому.

 

Деякі моделі маршрутизаторів мають рухливі антени. Замість того, щоб розподіляти свої сигнали однаково в усіх напрямках, як це роблять звичайні антени, регульовані надають вам можливість сфокусувати сигнал в потрібному напрямку (наприклад, на вашому ноутбуці), що збільшить його загальний діапазон.

 

Порти Gigabit і USB-порти Gigabit вважаються портами Ethernet. Якщо все обладнання у вашій мережі сумісно з гігабітним Ethernet, то швидкість передачі даних буде набагато вище.
 

 

Порт USB дозволить вам підключити інші пристрої, такі як ваш принтер. Він також перетворює все, що ви підключаєте через нього, «в загальний доступ». Ви можете підключити веб-камери, сканери і бездротове обладнання (миші і клавіатури).
 


Чим вище швидкість роутера, тим краще для вас. Ви можете подорожувати по мережі швидше, дивитися відео і грати в ігри без проблем. Однак не все залежить від нього, це продиктовано вашим провайдером, а також всім устаткуванням, яке ви підключили (і використовуєте) в своїй мережі.
 

Купити бездротової, двохдіапазонний маршрутизатор netis wf2780 і багато іншого обладнання можна у торгових партнерів виробника. Це такі магазини, як: Rozetka, Фокстрот, Ельдорадо і Comfy.


18 Жовтня 2019 342
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: