Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 27-01-2022    03:53:15
Головна » Публікації » Інтернет

Лікування зубів уві сні: переваги для пацієнтів та лікарів


Лікування зубів уві сні: переваги для пацієнтів та лікарів
Знеболювання у стоматолога стає все більш затребуваною послугою. Не лише для дітей чи людей. Це рішення робить лікування зубів уві сні комфортним для всіх. Звичайно, є певні медичні умови, які мають бути дотримані. Однак такий метод стає все більш поширеним та доступним.

Загальна анестезія 

Знеболювання усуває болючі відчуття, а також спричиняє приємний сон під час стоматологічної процедури. Фахівець ознайомить пацієнта із загальною анестезією. Найчастіше використовується комбінація інгаляційних газів та внутрішньовенних препаратів.

Це стан глибокого сну, у якому усуваються як біль, так і природні захисні сили. Сон забезпечує комфорт та відсутність стресу, пов'язаного, наприклад, із лікуванням великої кількості зубів.

Як виглядає процедура

По суті, загальна анестезія в стоматології мало чим відрізняється від тієї, яку дають за інших операцій. Різниця в тому, що сон в цьому випадку не такий «глибокий».

Один факт не змінюється. Лікар повинен спостерігати за пацієнтом. Саме він, та необхідне обладнання, контролює та спостерігає за функціями життєдіяльності.

Перед процедурою ставиться внутрішньовенний доступ, що дозволить лікарю дозувати ліки. У дітей дозу седативних засобів вводять через маску перед введенням канюлі, а потім вводять відповідні ліки.

Такий метод дозволяє проводити складні процедури без тривалого болю та стресу для людини.

Для кого стоматологічна анестезія 

Комусь наркоз у кабінеті дантиста видається примхою. Адже є стільки інших варіантів знеболювання. Чи обов'язково присипляти хворого?

Анестезія при стоматологічних втручаннях у багатьох випадках є єдиним варіантом. То кому ж вона рекомендується?

  • Пацієнтам з серйозною фобією. Часто їхній паралізуючий страх заважає їм проводити процедури під іншим видом знеболювання.
  • Таким чином допомогають хворим з обмеженими можливостями, від яких складно вимагати співпраці зі спеціалістом.
  • Наркоз – це ще й можливість провести процедури у пацієнтів, захворювання яких перешкоджають тривалій іммобілізації в кріслі.
  • Видалення одразу кількох зубів уві сні також є частим вибором спеціаліста.


Лікування уві сні дозволяє проводити тривалі та складні втручання в ротовій порожнині.

Кваліфікація пацієнта

Для проведення знеболювання потрібна медична кваліфікація. Під час співбесіди лікар збере необхідну інформацію про стан здоров'я клієнта. Також необхідно надати список прийнятих ліків, алергій та лабораторних аналізів, якщо такі є. 


10-01-2022 82
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: