Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 27-01-2022    04:18:27
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості використання гібридних щіток


Особливості використання гібридних щіток
Гібридні щітки склоочисника призначаються для очищення скла безлічі моделей автомобілів, вони є найбільш сучасною варіацією. Їх особливість - це об'єднання каркаса з системою коромисел і пластикового спойлера. Це дозволяє домогтися максимально високої якості очищення і продовження експлуатаційного терміну служби гібридних двірників. Гібридні двірники https://dvorniki24.com.ua/wipers/hybrid/ – це найпопулярніша і поширена сьогодні варіація склоочисників.

Якщо раніше вони призначалися тільки для дорогих моделей авто, то зараз їх можна зустріти повсюдно. Гібридні склоочисники являють собою конструкцію, що поєднує в собі стандартний каркас з шарнірів і коромисел від каркасного двірника з пластиковим спойлером від безкаркасного.

Особливості гібридних щіток

Вибирати гібридні щітки потрібно звертаючи увагу на тип кріплення і довжину робочої частини, тому що при недостатній довжині поверхню скла буде очищатися в повному обсязі.
Також важливо звертати увагу на тип кріплення, тому що більшість моделей гібридних щіток підходять тільки для конкретних марок автомобілів.

Що стосується особливостей експлуатації гібридних щіток, то вони схожі з умовами для каркасних і безкаркасних моделей:

  • Для того, щоб щітки прослужили якомога довше, важливо встановлювати їх відповідно до інструкції.
  • Не рекомендується включати двірники, коли скло сухе, або покрито льодом.
  • У зимовий період краще прибирати двірники від лобового скла.
  • Рекомендується проводити регулярний огляд щіток і за потреби видаляти з них бруд.


Переваги гібридних щіток.

Всі переваги цього різновиду щіток для двірників полягають в особливостях конструкції, в яку входять:

  • Кріплення;
  • Тримач для щітки;
  • Гумова щітка.


Максимально щільне прилягання забезпечується завдяки спеціальним важелям. Гумова щітка виготовлена з гуми високої якості і має тефлонове покриття, що забезпечує хороше ковзання щітки по склу. Гібридні щітки працюють практично безшумно і не видають скрипів при роботі.

Аеродинамічний спойлер забезпечує максимальну ефективність щіток під час руху і економне витрачання енергії на роботу двірників.

Компактний кожух закриває елементи щітки від попадання всередину пил і піску, а також запобігає утворенню криги на щітках.

Щітки гібрид здатні забезпечити щільну взаємодію зі склом будь-якого профілю, вони мають малу висоту, яку можна зіставити з безкаркасними варіаціями. Крім того, аеродинамічний профіль кожуха дає відмінний притиск – конструкція в цілому отримує подовжений експлуатаційний термін без необхідності ремонту.


15-12-2021 246
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: