Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 27-01-2022    03:40:49
Головна » Публікації » Інтернет

Установка брекетів у Києві: обираємо найкращу клініку


Установка брекетів у Києві: обираємо найкращу клініку
Попри те, що останнім часом з'явилася величезна кількість інструментів для виправлення прикусу, багато ортодонтів віддають перевагу брекетам. Це пов'язано з тим, що в деяких випадках виправити неправильний прикус у дорослих пацієнтів можна лише за допомогою скоб, капи та елайнерів, які просто не справляються із серйозними патологіями.

У багатьох брекет система асоціюється з болем та дискомфортом, але треба розуміти, що більшість міфів нині не мають під собою реальних підстав.

Брекети - метод виправлення прикусу має значні переваги.

Це включає:

  • відносно короткий час лікування: брекети швидко приводять зуби у правильне положення, особливо якщо йдеться про прості металеві конструкції;
  • широкий спектр показань: багато методів можна використовувати тільки при легких аномаліях оклюзії, а брекети можна використовувати практично у всіх випадках патологій, що не потребують хірургічного втручання;
  • сумісність з іншими методами: брекети можуть діяти як самостійний метод корекції та доповнювати інші методи.

Для тих, хто не соромиться виявити свою індивідуальність, у дитячій поліклініці на Виноградарі можна вибрати фігурні або різнокольорові брекети, а щоб дізнатися, скільки коштують брекети, варто просто зайти на сайт. Вам сподобається, як і безліч форм: зірочки, серця або геометричні фігури.

Кераміка - виготовлена   із міцного скла і непомітна на зубах. Можуть бути забарвлені, якщо у них є кольорові напої чи дим. Керамічні брекети також не є ефективними при серйозному дефекті щелепи. Можливе вестибулярне встановлення з розміщенням замків першим і після дуги. Сапфірові - із сапфіру (монокристал). Властивості аналогічні кераміці. У Києві можна встановити брекети тільки на передні зуби, ціна прийнятна, тим більше, що конструкція практично непомітна. 

Перед тим, як вибрати ту чи іншу брекет-систему, важливо провести повну гігієну ротової порожнини та діагностику, щоб вчасно виявити приховані дефекти. І тільки якщо клінічна картина помітна у всіх деталях, лікар підбере кілька варіантів дизайну, які будуть найбільш ефективними для сприятливого результату. В основному перераховані вище конструкції успішно застосовуються при різних формах неправильного прикусу, тому вибір пацієнта повинен складатися з декількох нюансів.

Рішення про встановлення конструкції слід ухвалювати після попередньої консультації з ортодонтом. Він проводить візуальний огляд та влаштовує необхідні дослідження для оцінки клінічної картини. Необхідно пам'ятати, що є абсолютні та відносні протипоказання до встановлення брекетів.

27-11-2021 186
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: