Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 03-12-2021    06:16:54
Головна » Публікації » Інтернет

Різноманітність шампанських вин у сучасному світі


Різноманітність шампанських вин у сучасному світі

Шампанський дім Louis Roederer славиться своїм престижним, відзначеним нагородами шампанським Cristal, яке відрізняється винятковою якістю, аристократичною елегантністю та неповторним стилем. Це краще шампанське, що має завжди відмінну якість та виробляється тільки у кращі роки.

Roederer володіє майже 75% виноградників, які використовує для виробництва шампанського (це найвищий показник серед усіх виробників шампанського). Строгий контроль відбувається на всіх етапах виробництва: від виноградника до готової продукції.

Louis Roederer має вражаючу колекцію-бібліотеку старих резервних вин. 

Ну що ж, познайомимося ближче з історією цього престижного шампанського дому та дізнаємося яке саме шампанське обрав цар. 

Трішки історії

Шампанський дім Louis Roederer знаходиться у сімейному володінні з моменту його заснування в Реймсі у 1776 році. В 1827 до компанії приєднався племінник власника Дюбуа Луї Родерер, який успадкував її від свого дядька в 1833 році. Він перейменував компанію на Луї Родерер.

У 1876 році, рівно через 100 років після заснування, Roederer отримав запит від царя Миколи II на шампанське, спеціально зроблене для нього у прозорій пляшці. Так народився Cristal, перший Prestige Cuvée. Тоді все шампанське було набагато солодше, зокрема і Cristal.

20-е століття було важким часом для шампанського: більша частина як Першої, так і Другої світових воєн велася у Франції, включаючи регіон Шампань (більше половини виноробні Луї Родерера було зруйновано під час Першої світової війни), а також Велика депресія 1930-х років. Ще одна відома вдова Шампані, мадам Камілла Олрі-Родерер, яка вступила у володіння після смерті її чоловіка у 1932 році, врятувала шампанське Луї Родерер. Серед інших своїх досягнень мадам Камілла скупила якнайбільше виноградників, у тому числі деякі у знаменитому Кот-де-Блан, найбільшому регіоні виноградників шардоне. За її правління Cristal був повторно випущений як сухий Prestige Cuvée у 1945 році. Після того, як вона померла в 1974 році (успішно керуючи фірмою протягом 42 років), її онук, Жан-Клод Рузо, який сам був виноробом, зрештою взяв на себе відповідальність і вивів шампанське Louis Roederer на новий рівень.

Різноманітність шампанських вин

Шампанський дім Louis Roederer має достатньо велику колекцію вин, але виділимо деякі популярні шампанські вина:

  • Louis Roederer Brut Premier: невінтажний Brut Premier від Roederer складає найбільше виробництво шампанського будинку (близько 2,5 мільйона пляшок на рік). Це суміш 40 відсотків піно нуар, 40 відсотків шардоне та 20 відсотків піно меньє. Вино витримується три роки у погребах, а потім ще шість місяців у пляшці перед випуском. Brut Premier – це бленд шести різних вінтажів, у тому числі резервні вина з погреба Louis Roederer. Через велику кількість Brut Premier, що виробляється, це єдине шампанське Louis Roederer, в якому використовується виноград з виноградників, що не належать до категорії Estate.
  • Louis Roederer Blanc de Blancs: цей шампанський дім завжди виробляв вишукані блан-де-блан завдяки чудовим виноградникам шардоне у Кот-де-Блан. Blanc de Blancs виготовляється з винограду, що росте на виноградниках Ле Меніль-сюр-Огер та Авіз. Він витримується п'ять років у підвалах Roederer. Це дуже насичене шампанське, яке, безперечно, можна подавати під час вечері. Blanc de Blancs має довгий смак і витримується довше, ніж будь-яке інше шампанське Roederer, крім Cristal. 
  • Louis Roederer Cristal: це шампанське не може бути поганим або звичайним. Воно виробляється тільки у кращі роки. Строгий контроль виробництва, кропітка робота виноробів - це справжня творчість, що виражається вишуканим шампанським в бокалі.


Виноград для Cristal відбирається тільки найкращий. Це вино має завжди або хорошу, або відмінну оцінку. Cristal виробляється винограду зі старих лоз сортів Гран Крю піно нуар і шардоне. Це найелегантніше шампанське, яке ви тільки можете собі уявити, завжди з ідеальним балансом. Cristal ви маєте можливість насолоджуватися як молодим, так і зрілим. Cristal витримується у підвалах Родерера протягом шести років, перш ніж буде випущений.


23-11-2021 60
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: