Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 09-12-2021    06:21:53
Головна » Публікації » Інтернет

Як організувати свій робочий час за допомогою коркової дошки?


Як організувати свій робочий час за допомогою коркової дошки?
Корка - це матеріал, що видобувається з кори коркового дуба. Одне із застосування цього матеріалу – коркова дошка, які ми використовуємо вдома, в офісі чи школі для організації завдань, розміщення розкладів або правил занять. Чи знаєте ви, що коркові дошки корисно використовувати як удома, так і на роботі? Вони допоможуть вам підвищити продуктивність праці та краще організувати свій час. Якщо у вас її ще немає, саме час купити цей органайзер.

Переваги використання пробкової дошки у навчанні або на роботі

  •  Наявність коркової дошки вдома або в офісі сприяє добрій організації


Немає нічого кращого, ніж розмістити завдання та незавершені завдання візуально на корковій дошці. Таким чином, ми можемо швидко побачити, у чому полягає пріоритетне завдання. Це найкращий спосіб організувати наш робочий чи навчальний план.

  • Найкраща організація


Маючи хорошу пробкову дошку вдома, в офісі або в школі, ви будете продуктивнішими, тому що у вас буде найкраща організація. До того ж вони дешеві, прості в установці та не вимагають обслуговування.

  • Ручки та маркери не потрібні


Коркова дошка – це не порядок денний, який ми повинні записувати, тому нам не знадобляться додаткові матеріали, такі як маркери або маркери. На дошці ми можемо розмістити шпильками те, що нам потрібно, перемістити її стільки разів, скільки необхідно, або прибрати, якщо це завдання, від якого ми повинні відмовитись. Крім того, кнопки канцелярські багаторазові.

  • Вища продуктивність


Коли ви покращуєте компанію, ви збільшуєте продуктивність. За допомогою пробкової дошки ми зможемо вибрати порядок виконання завдань за вищими критеріями. Ми можемо виконувати втомлені справи вранці, коли ще не втомилися. Ми також можемо виконувати завдання з найвищим пріоритетом насамперед, наприклад, роботу з близьким терміном виконання.

  • Ефективно та швидко


З дошкою дуже легко організувати свої завдання та час. Хоча це правда, що ми витратимо деякий час на її організацію та підготовку (розміщення відкладених завдань, розкладів тощо), також вірно і те, що пізніше це заощадить нам набагато більше часу. Організована дошка – дуже швидкий та інтуїтивно зрозумілий спосіб організації.

  • Підвищена мотивація


«Робота» щодо підтримання чистоти на дошці зі справами сама собою є ще однією формою мотивації. Якщо ми приймемо за гру видалення максимальної кількості незавершених завдань із пробкової дошки оголошень, ми відчуємо велику мотивацію, коли дійде до виконання цих завдань.

Ще один спосіб підвищити нашу мотивацію за допомогою однієї із цих дощок – присвятити частину демонстрації досягнень. Ідея схожа на дитячий зірковий календар.


05-11-2021 308
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: